پویاسامانه

تاریخ نمایش این آگهی : 1398/07/13 <br/> تعداد بازدید تاکنون : 1718785 تاریخ نمایش این آگهی : 1398/07/06 <br/> تعداد بازدید تاکنون : 2711033
کد خبر : 287612 تاریخ ثبت : 1398/7/15 08:17 نظرات تایید شده : 0

تقدیر از قهرمانان پارالمپیک و هنرمندان ناشنوای بوشهری+تصاویر

خلیج فارس: دست روی دست گذاشتن و حسرت این و آن را خوردن، دردی دوا نمی‌کند. ما از حکمت آفرینش هستی‌بخش عالم بی‌خبر هستیم و در حقیقت از درک آن عاجزیم. خداوند به اندازه ظرفیت هر آفریده‌ای به او گوهر خرد، جان و توانایی بخشیده است.

به گزارش «خلیج فارس» به نقل از روابط عمومی سازمان فرهنگی، اجتماعی و ورزشی شهرداری بندر بوشهر؛ بنابراین هر کدام از ما را با توجه به حکمت خویش آفریده است، فردی را سفید و دیگری را سیاه، یکی را سالم و دیگری را معلول و... . اینها نقص نیست، زیرا خداوند بنا به ظرفیت هر کسی او را آفریده است و اگر نقصی در وجودمان قرار داده، در مقابل استعدادها و توانایی دیگری را به ما بخشیده است. در این میان آنچه که در سرنوشت ما تاثیرگذار است، دیدگاهی است که نسبت به خود و پیرامونمان داریم، چراکه بسیار هستند افرادی که از نظر جسمانی در سلامت کامل به‌سر می‌برند اما خودباوری ندارند و زندگی خویش را در بدترین حالت می‌گذرانند، حال آنکه در مقابل، افرادی در جامعه زندگی می‌کنند که از دیدگاه جامعه دارای معلولیت جسمی هستند و شاید به‌خاطر این دیدگاه، در زندگی شخصی و اجتماعی خود با مشکلاتی روبه رو باشند اما آنها با خودباوری و پرورش استعدادهایشان پله‌های ترقی را یکی پس از دیگری طی کرده‌اند و محدودیت‌ها را با توانمندی‌هایشان در هم شکسته‌اند و این افراد می‌توانند الگوی موفقی برای ما باشند.

در همین راستا، سرپرست سازمان فرهنگی، اجتماعی و ورزشی شهرداری بندر بوشهر به مناسبت روز جهانی ناشنوایان با دعوت از برخی معلولان ناشنوا اما موفق بوشهری، در محل سازمان فرهنگی شهرداری از این عزیزان تقدیر کرد.

احمد بارگاهی در این نشست که با تنی چند از قهرمانان پارالمپیک و هنرمندان موفق ناشنوای بوشهری برگزار شد، ضمن تبریک روز جهانی ناشنوا گفت: هدف من از برگزاری این نشست صمیمانه، علاوه بر تقدیر از شایستگی‌ها و توانمندی‌های شما عزیزان، یافتن راه‌حلی برای معرفی و شناساندن جامعه ناشنوایان و مشکلات آنهاست تا ان‌شاءالله شاهد روزی باشیم که هیچ مشکل و کم و کاستی برای عزیزان معلول در جامعه وجود نداشته باشد.

وی با شنیدن خواسته‌ها و درد دل‌های قهرمانان پارالمپیک و هنرمندان ناشنوای بوشهری تاکید کرد که سازمان فرهنگی شهرداری متعلق به تک تک افراد جامعه است و قطعا برای ناشنوایان و سایر معلولان نیز برنامه‌هایی در طول سال تدارک خواهیم دید.

گفتنی است، سرپرست سازمان فرهنگی شهرداری در پایان با اهدای لوح تقدیر و هدایایی از این عزیزان تقدیر به عمل آورد.کلمات کلیدی خبر : ناشنوایان احمد بارگاهی