پویاسامانه

تاریخ نمایش این آگهی : 1399/01/16 <br/> تعداد بازدید تاکنون : 14123403
کد خبر : 287509 تاریخ ثبت : 1398/7/14 14:36 نظرات تایید شده : 0

مراسم گرامیداشت شهدای خلیج فارس در بوشهر و دشتی برگزار می‌شود

خلیج فارس: مسئول حوزه نمایندگی ولی فقیه در منطقه دوم نیروی دریایی سپاه گفت: مراسم گرامیداشت شهدای خلیج فارس روزهای ۱۵ و ۱۶ مهرماه در بوشهر و دشتی برگزار می‌شود.

به گزارش«خلیج فارس» به نقل از مهر؛ حجت الاسلام امید سلیمانی ظهر یکشنبه در نشست با خبرنگاران اظهار داشت: روحیه مقاومت و قدرت ایمان رزمندگان ما در دوران دفاع مقدس باعث شد تا بتوانیم دشمن را شکست دهیم.

وی مقاومت و روحیه بلند آزادگی و عشق به وطن را از عوامل پیروزی رزمندگان اسلام دانست و خاطرنشان کرد: در حقیقت همواره اعتقاد و ایمان پاسخگوی تعدی دشمنان است.

مسئول حوزه نمایندگی ولی فقیه در منطقه دوم نیروی دریایی سپاه خاطرنشان کرد: شهدای خلیج فارس با ایمان خود و با وجود امکانات و تجهیزات کمی که داشتند درس بزرگی به استکبارگران دادند.

وی اضافه کرد: مراسم گرامیداشت شهدای خلیج فارس صبح روز شانزدهم مهرماه در بوشهر برگزار می‌شود و بعد از نماز مغرب و عشاء هم در روستای بحیری دشتی در جوار گلزار شهدا مراسمی برگزار می‌شود.

سلیمانی با اشاره به مباحث فرهنگی و انتقال روحیه شهادت به جامعه هدف و نسل حاضر عنوان کرد: این روحیه شهادت‌طلبی و ایثارگری به توسعه و پیشرفت و اقتدار و امنیت کشور کمک شایانی کرده است.

-->