پویاسامانه

تاریخ نمایش این آگهی : 1399/01/06 <br/> تعداد بازدید تاکنون : 21792260 تاریخ نمایش این آگهی : 1399/01/01 <br/> تعداد بازدید تاکنون : 20156393
کد خبر : 287455 تاریخ ثبت : 1398/7/14 11:27 نظرات تایید شده : 0
مدیرعامل شرکت گاز استان بوشهر خبر داد:

حذف قبوض کاغذی گاز از آذرماه

خلیج فارس: رحمانی گفت: در حال حاضر قریب به 200 هزار مشترک گاز در استان بوشهر در تمامی شهرها و روستاهای استان از نعمت گاز طبیعی بهره مند هستند.

خلیج فارس: طرح حذف قبوض کاغذی با هدف بهبود کیفیت و دقت خدمات و همچنین حفاظت ازمحیط زیست در سطح استان بوشهر اجرایی می شود.

به گزارش «خلیج فارس»؛ مدیرعامل شرکت گاز استان بوشهر با بیان اینکه حذف قبوض کاغذی جزو برنامه‌های دولت است، اظهار کرد: با انجام طرح حذف قبوض کاغذی گاز قدم بزرگی در صرفه جویی در هزینه‌ها برمی داریم که این مهم با همکاری مردم محقق می‌شود.

وی با اشاره به مزایای این طرح گفت: دسترسی بموقع، ارتقای کیفیت ارائه خدمات به مشترکان، امکان پیگیری و پرداخت آنلاین و تسریع در وصول مطالبات و همچنین صرفه جویی در کاغذ مصرفی و به تبع آن کاهش آلودگی های زیست محیطی  از مهمترین مزیت های این طرح می باشد.

رحمانی گفت: در حال حاضر قریب به 200 هزار مشترک در استان بوشهر در تمامی شهرها و روستاهای استان از نعمت گاز طبیعی بهره مند هستند.

رحمانی ضمن تقدیر و تشکر از همکاری کلیه مشترکین گاز طبیعی استان در مورد مراحلی که مشترکان باید طی کنند تا اطلاعات قبض گاز به صورت پیامک برای آن‌ها ارسال شود، توضیح داد: مشترک باید شماره اشتراک ۱۱ رقمی خود را از طرق تلفن سرپرست خانوار به صورت A شماره اشتراک را به سامانه ۱۰۰۰۴۱۹۴ پیامک کنند.

در پایان رحمانی افزود: پایان مهلت ثبت نام شماره همراه مشترکین گاز آذر ماه ۱۳۹۸ می باشد.

کلمات کلیدی خبر : گاز قبض گاز
-->