پویاسامانه

تاریخ نمایش این آگهی : 1399/01/06 <br/> تعداد بازدید تاکنون : 21931902 تاریخ نمایش این آگهی : 1399/01/01 <br/> تعداد بازدید تاکنون : 20295817
کد خبر : 286995 تاریخ ثبت : 1398/7/11 12:32 نظرات تایید شده : 2

شهردار برکنار شده «آبپخش» برگشت+نامه

خلیج فارس: با حکم فرمانداری دشتستان، شهردار برکنار شده آبپخش، دوباره ابقا شد.

شهردار برکنار شده «آبپخش» برگشت

به گزارش «خلیج فارس» به نقل از فارس؛ هشتم مهرماه سال جاری بود که اعضای شورای شهر آبپخش در نشست این شورا، با چهار رای موافق و یک رای ممتنع، رای بر برکناری اعظم صمصامی شهردار آبپخش دادند و جعفر مهرآوران را به سرپرستی این شهرداری انتخاب کردند.

پس از این نشست اخبار متفاوتی از مقاومت خانم شهردار برای ابقا در شهرداری به گوش رسید تا جایی که وی در گفتگو با رسانه‌ها اعلام کرد «استیضاح بنده غیرقانونی بوده و با قدرت کارم را ادامه می‌دهم».

با گذشت سه روز از این ماجرا و پافشاری خانم شهردار بر غیرقانونی بودن این برکناری، فرمانداری دشتستان حکم به ابقای شهردار آبپخش داد.

در این نامه که از سوی فتح‌الله نوروزی، فرماندار جدید دشتستان به رئیس شورای شهر آبپخش زده شده، آمده است که «بازگشت به نامه شماره ۱۰۳۵ مورخ ۹۸/۷/۸، پس از طرح موضوع در هیات تطبیق مصوبات شوراهای شهرستان دشتستان، به استناد ماده ۸۳ قانون تشکیلات، وظایف و انتخابات شوراهای اسلامی کشور و انتخابات شهرداران، مغایر با قانون تشخیص داده شد».

بر اساس این نامه، اعظم صمصامی بعنوان شهردار آبپخش به کار خود ادامه خواهد داد و مصوبه شورای شهر آبپخش مبنی بر انتخاب جعفر مهرآوران بعنوان شهردار جدید این شهر غیرقانونی است.

کلمات کلیدی خبر : دشتستان آبپخش
-->