پویاسامانه

کد خبر : 286241 تاریخ ثبت : 1398/7/7 20:00 نظرات تایید شده : 0

کمالوند: پارس جنوبی با ذخیره‌هایش به مصاف ذوب‌آهن می‌رود

خلیج فارس: سرمربی تیم فوتبال پارس‌جنوبی جم با بیان اینکه تیم ما با ذخیره‌هایش به مصاف ذوب‌آهن اصفهان می‌رود گفت: امکانات مناسب برای تمرین پارس جنوبی در جم فراهم شود.

به گزارش«خلیج فارس» به نقل ازمهر؛ فراز کمالوند یکشنبه‌شب در نشست خبری پیش از پارس جنوبی جم و ذوب‌آهن اظهار داشت: در مسابقه فردا مقابل ذوب آهن اصفهان به هفت یا هشت بازیکن اصلی تیم استراحت خواهیم داد.

پارس جنوبی جم با ذخیره‌هایش به مصاف ذوب‌آهن اصفهان می‌رود

وی با بیان اینکه قصد شوخی نداریم و حتما به بازیکنان استراحت خواهیم داد، اضافه کرد: در لیگ ۳۰ هفته مسابقه داریم و باید از همه نفرات خودمان استفاده کنیم و در طول فصل به همه بازیکنان نیاز پیدا می‌کنیم.

سرمربی تیم فوتبال پارس‌جنوبی جم با اشاره به اینکه از داشته‌هایمان در هر دو جام استفاده می‌کنیم، بیان کرد: گرمای هوا در چند روز اخیر در جم بی‌سابقه بوده و بازیکنان ما واقعا خسته هستند.

وی با اشاره به اینکه در این شرایط سخت نیاز به استراحت داریم، خاطرنشان کرد: بازیکنان ما در نشست آنالیز هم از گرمای هوا گلایه داشتند. این شرایط برای تیم‌هایی که یک بازی می‌کنند و می‌روند چندان سخت نیست ولی برای ما هر روز تمرین می‌کنیم و بازی می‌کنیم سخت است.

کمالوند خواستار افزایش امکانات فوتبال در شهرستان جم شد و افزود: در صورتی که امکامات مورد نیاز برای ما در شهرستان جم فراهم شود ترجیح می‌دهیم همواره در جم باشیم و اینجا تمرین کنیم.

وی با بیان اینکه در زمین شماره یک ورزشگاه تختی جم نمی‌توانیم زیاد تمرین کنیم اضافه کرد: تمرین در زمین شماره دو این ورزشگاه هم سخت است و باید از هفت خوان رد شویم تا مجوز دهند.

-->