پویاسامانه

تاریخ نمایش این آگهی : 1399/01/06 <br/> تعداد بازدید تاکنون : 21813922 تاریخ نمایش این آگهی : 1399/01/01 <br/> تعداد بازدید تاکنون : 20178024
کد خبر : 285463 تاریخ ثبت : 1398/7/3 12:02 نظرات تایید شده : 0

موافقت روحانی با فسخ قرارداد واگذاری شرکت هپکو

خلیج فارس: استاندار مرکزی آخرین جزئیات فسخ قرارداد واگذاری شرکت هپکوی اراک را تشریح کرد و گفت: با توجه به فسخ قرارداد واگذاری هپکو هنوز جایگزینی برای مدیریت جدید این کارخانه ارایه نشده است.

به گزارش «خلیج فارس»؛ سیدعلی آقازاده در گفتگو با خبرنگار تسنیم در اراک، با اشاره به تصمیات انجام‌شده در خصوص شرکت هپکو اظهار داشت: بحث فسخ قرارداد پیشنهاد بنده بود، خوشبختانه رئیس جمهور دستور آن را در هیئت دولت مطرح کرد و جلساتی در این خصوص برگزار شد، رئیس جمهور با فسخ قرارداد موافقت کرد و سازمان خصوصی‌سازی دستور فسخ قرارداد را اعلام کردند.

وی در ادامه افزود: با توجه به فسخ قرارداد واگذاری قبلی تا کنون شخص و گروهی را برای واگذاری هپکو معرفی نکرده‌ایم، زیرا تمام تمرکز ما فسخ قرارداد فعلی بود که خوشبختانه انجام شد.

استاندار مرکزی تصریح کرد: در بحث واگذاری هپکو به دولت یا شخص دارای صلاحیت، به دلیل اینکه دارای فرمول‌هایی است و باید بررسی شود، تصمیمی دربحث واگذاری گرفته نشده و احتمالا تا ۱۰ روز آینده انجام می‌شود.

آقازاده بیان کرد: امیدواریم براساس یک سری فرمول‌ها برای مدت موقت سهام دولت در اختیار یک نهاد به عنوان مثال سازمان گسترش و نوسازی صنایع ایران قرار گیرد تا زمینه برای واگذاری براساس شاخص‌هایی که در بحث واگذاری مطرح است، کار واگذاری به شخص یا گروهی انجام شود.

وی ادامه داد: خبر‌هایی خوبی با توجه به حمایت رئیس جمهور از هپکو در راه است و هفته آینده نیز حقوق‌های معوقه با کمک یکی از بانک‌ها و سازمان خصوصی‌سازی پرداخت می‌شود.
-->