پویاسامانه

تاریخ نمایش این آگهی : 1399/01/06 <br/> تعداد بازدید تاکنون : 21494299 تاریخ نمایش این آگهی : 1399/01/01 <br/> تعداد بازدید تاکنون : 19858875
کد خبر : 285207 تاریخ ثبت : 1398/7/2 08:56 نظرات تایید شده : 0

آقای فتحی از استقلال برو

استقلال دربی شهرآورد تماشاگر فوتبال نمایهخلیج فارس: ستاره اسبق استقلال گفت: بهتر است وزارت ورزش فتحی را عوض کند. آقای فتحی از استقلال برو. هوادار هم بعد از بازی این را فریاد زد.

به گزارش «خلیج فارس»؛ علیرضا نیکبخت‌واحدی ستاره اسبق استقلال معتقد است امیرحسین فتحی عامل اصلی مشکلات این تیم است. او می‌گوید نباید استراماچونی را مقصر دانست، چون این مدیریت باشگاه است که درست عمل نمی‌کند.

آقای فتحی برو
متأسفانه استقلال شهرآورد را باخت و نمی‌دانم چه بگویم. به هر حال برد و باخت هست ولی بدجور اعصاب ما را خرد کرد. نمی‌دانم واقعاً مدیریت باشگاه استقلال چطور انتخاب می‌شود. به نظر من فتحی عامل اصلی ناکامی این تیم است. او ضعف مدیریت دارد. تجربه‌ای ندارد که شده مدیرعامل استقلال. بهتر است وزارت ورزش او را عوض کند. آقای فتحی از استقلال برو. هوادار هم بعد از بازی این را فریاد زد.
 
مگر فتح‌الله زاده مدیر بدی است؟
امیدوارم فتحی برود و یک مدیر خوب برای استقلال بیاید. آقای فتح‌الله زاده مگر مدیر بدی برای استقلال بود و هست؟ این باشگاه را به کسی بسپارند که حداقل تجربه داشته باشد. به نظر من وقتی دو مربی خوب پشت هم نتیجه نمی‌گیرند مشکل به کادر فنی و تیم مربوط نیست، به مدیریت باشگاه مربوط است. اگر فتحی بماند شک نکنید مشکلات استقلال ادامه پیدا می‌کند.
 
استقلال ثبات می‌خواست
این همه گفتیم اسکلت استقلال را حفظ کنید. این همه تغییرات ایجاد کردند. بزرگان تیم رفتند. این اتفاق خوبی نبود. استقلال امسال نیاز به تغییر نداشت بلکه ثبات می‌خواست. اینقدر تغییر دادند که این مشکلات به وجود آمد و یک سری بازیکنان رفتند.
استراماچونی چه گناهی کرده؟!

انتقاد از استراماچونی؟ بابا این بنده خدا چه کار کند؟ او بینواست و در استقلال گیر این مدیران افتاده. به نظر من استراماچونی کارش را بلد است. استقلال را درست می‌کند. اما مشکل اینجاست که او تازه آمده. یک تیم کاملاً جدید هم به او داده‌اند. بابا طرف زمان می‌خواهد. شما به پرسپولیس نگاه کنید. به کالدرون تیمی دادند که همان تیم فصل قبل بود. تازه بازیکنان جدید و قدرتمندی هم اضافه شدند ولی باز نیاز به زمان دارد. استراماچونی چه گناهی کرده؟!
حرف نزنیم؟‌

می‌گویند ما‌ها اجازه نداریم درباره استقلال حرف بزنیم. بنده در این باشگاه نبوده‌ام؟ برای استقلال بازی نکرده‌ام؟ می‌گویند شما‌ها نباید حرف بزنید. خب بروید پای صحبت‌های امثال حنیف و نوازی و... بنشینید. ببینید چه می‌گویند.
منبع: روزنامه خبر ورزشی
-->