پویاسامانه

کد خبر : 284046 تاریخ ثبت : 1398/6/26 13:05 نظرات تایید شده : 0

اعتبارات آموزش و پرورش بوشهر ۱۲ درصدی افزایش یافت

https://media.mehrnews.com/d/2019/09/17/3/3239612.jpg

خلیج فارس: معاون توسعه مدیریت و پشتیبانی آموزش و پرورش استان بوشهر گفت: با وجود کاهش ۴۶ درصدی اعتبارات کلی استان، اعتبارات آموزش و پرورش در سال جاری ۱۲ درصد افزایش داشته است.

به گزارش «خلیج فارس»؛ غلامرضا دانش فر اظهار داشت: امسال از محل اعتبارات نفت و گاز ۱۷۱ میلیارد ریال برای تعمیر و تجهیز مدرسه‌های این استان اختصاص یافته‌است.

وی تصریح کرد: در سال جاری آموزش و پرورش شهرستان‌های دیر، گناوه، دیلم و منطقه بردخون به نسبت تعداد دانش‌آموز دارای عملکرد بهتری نسبت به دیگر مناطق استان جذب اعتبارات برای تعمیر و تجهیز مدارس بوده‌اند.

وی با مثبت ارزیابی کردن نگاه فرمانداران شهرستان‌های استان به آموزش و پرورش در بحث جذب اعتبارات تملک دارایی و سرمایه‌ای، گفت: مناطق و شهرستان‌هایی که بیشترین تعامل با کمیته‌های برنامه‌ریزی شهرستان‌ها داشته‌اند در جذب اعتبارات تملک دارایی و سرمایه‌ای عملکرد مطلوب‌تری داشته‌اند.

معاون توسعه مدیریت و پشتیبانی آموزش و پرورش استان بوشهر بابیان اینکه این اعتبارات استانی صرفاً در حوزه تعمیر و تجهیز مدارس هزینه می‌شود خاطرنشان کرد: سال گذشته تنها آموزش و پرورش شهرستان دیر در جذب اعتبارات تملک دارایی و سرمایه‌ای به نسبت تعداد دانش‌آموز عملکرد مطلوبی داشته است.

-->