پویاسامانه

تاریخ نمایش این آگهی : 1398/08/16 <br/> تعداد بازدید تاکنون : 9660718 تاریخ نمایش این آگهی : 1398/10/09 <br/> تعداد بازدید تاکنون : 2909940
کد خبر : 283157 تاریخ ثبت : 1398/6/20 19:29 نظرات تایید شده : 6
در آستانه سومین بازی شاهین در لیگ برتر؛

ویسی: شاید می‌خواهند اذیتم کنند که بروم!/ ایزدپناه: از روی عصبانیت حرف زده

ادامه لیگ با این شرایط سخت است/ هنوز در خواب لیگ یک هستند و فکر می‌کنند امکانات‌شان باید در حد دسته اول باشد/ بازیکن من 6 ماه است که مشکل خوابگاه دارد

خلیج فارس: عبدالله ویسی با انتقاد شدید از شرایط باشگاه شاهین شهرداری بوشهر، گفت که مدیران این باشگاه در خواب لیگ دسته اول هستند.

به گزارش «خلیج فارس»؛ عبدالله ویسی اظهار داشت: با شرایط مناسبی مواجه نیستیم و هنوز انرژی‌ام را صرف این می‌کنم که بازیکن ما کجا می‌خوابد، زمین تمرین ما کجاست و وضعیت بدهی‌های باشگاه چگونه است، وگرنه هر تیمی مشکل فنی دارد که حل می‌شود. زیرساخت‌های ما خوب نیست و انرژی ما را می‌گیرد. نمی‌دانم می‌خواهند من را اذیت کنند یا تیمم را. شاید می‌خواهند آزارم بدهند تا از این تیم بروم. هیچ مربی چنین شرایطی ندارد.

بازیکن من 6 ماه است که مشکل خوابگاه دارد

وی در گفتگو با تسنیم ادامه داد: فقط قول می‌دهند و می‌گویند امروز مشکلات حل می‌شود. بازیکن من شش ماه است که مشکل خوابگاه دارد و بعد می‌گویند می‌خواهیم تیمداری کنیم. الان بازیکنم دیر به تیم اضافه شده است. می‌گویم کجا بودی، می‌گوید در جاده بودم. این بازیکن در برازجان سکونت دارد و بعد می‌گویند بومی‌گرایی می‌کنیم. یک خوابگاه مناسب به این بازیکنان نمی‌دهند.

5 هفته در نفت مسجدسلیمان مجانی کار کردم

سرمربی تیم شاهین شهرداری بوشهر در واکنش به طرح این موضوع که در باشگاه نفت مسجدسلیمان هم با این شرایط مواجه بود، تصریح کرد: در نفت هم پنج هفته مجانی کار کردم. وقتی خواستم بروم، به مدیران باشگاه گفتم با ورود مربی جدید مجبورید شش بازیکن 300 میلیون تومانی جذب کنید. آنها هفت بازیکن جذب کردند و در نیم‌فصل آنها را کنار گذاشتند. پس از آن هم فیروز کریمی آمد و بساط دیگری برپا بود. به مسئولان گفته بودم اگر من باشم یا نباشم، تیم در لیگ برتر می‌ماند که خدا را شکر این اتفاق رخ داد.

هنوز در خواب لیگ یک هستند و فکر می‌کنند امکانات‌شان باید در حد دسته اول باشد

ویسی با انتقاد شدید از مدیران باشگاه شاهین شهرداری بوشهر گفت: اینها هنوز در خواب لیگ یک هستند و فکر می‌کنند امکانات‌شان باید در حد لیگ دسته اول باشد. بازیکنم وقتی می‌بیند بازیکن استقلال و پرسپولیس در هتل آنچنانی ساکن است، او هم می‌خواهد در چنین هتلی اقامت داشته باشد.

مگر می‌شود 2 بازیکن در یک اتاق 70 متری بخوابند؟

وی با اشاره به دوران حضورش در باشگاه استقلال خوزستان خاطرنشان کرد: در این تیم دو سال بدبختی کشیدیم، اما تیم سال سوم قهرمان لیگ برتر شد. قرارداد اعضای تیم کم بود، اما پرداختی‌ها به موقع انجام می‌شد. تیم‌های لیگ یکی هم خوابگاه خیلی خوب دارند. مگر می‌شود دو بازیکن ما در یک اتاق 70 متری بخوابند؟ ممکن است شرایط دو بازیکن با هم متفاوت باشد و یک نفر زود و دیگری دیر بخوابد.

دروازه‌بان داخلی یک میلیارد و 700 میلیون تومان می‌خواست

سرمربی شاهین شهرداری بوشهر در پاسخ به این پرسش که آیا دو بازیکن گرجستانی تیمش (کوویلیتایا و گادرانی) هم مانند سایر بازیکنان با مشکل خوابگاه مواجه هستند یا خیر، اظهار داشت: خدا را شکر شرایط این دو بازیکن بهتر است. امکانات گرجستان عالی بود، اما خدا را شکر بازیکنانی آوردیم که انتظار بالایی ندارند. ما پول نداشتیم که دروازه‌بان ایرانی بیاوریم و گلر داخلی یک میلیارد و 700 میلیون تومان می‌خواست. ما در حد خودمان بازیکن جذب کردیم و دروازه‌بان 450 میلیونی آوردیم. شرایط روحی و روانی بازیکنان باید خوب باشد تا آنها را با خودمان هماهنگ کنیم.

ادامه لیگ با این شرایط سخت است

ویسی در پاسخ به این پرسش که آیا ممکن است از سمتش در تیم شاهین شهرداری بوشهر کناره‌گیری کند یا خیر، تصریح کرد: ادامه لیگ با این شرایط سخت است. من نباید برای این موارد انرژی بگذارم. قرار بود 30 درصد از قرارداد اعضای تیم را پرداخت کنند که 10 درصد پرداخت کردند. مگر 10 درصدِ قرارداد بازیکن ما که با مبلغ 300 میلیون تومان قرارداد بسته است، چقدر می‌شود؟ کل بودجه ما با قرارداد بازیکنان، کادر فنی و تدارکات، 10 میلیارد تومان است.

می‌خواهید من را اذیت کنید که از شاهین بروم؟!
وی در پاسخ به این پرسش که آیا نشستی با مدیران باشگاه شاهین شهرداری بوشهر برگزار کرده است یا خیر، خاطرنشان کرد: با مدیران باشگاه صحبت کردیم. آنها همیشه می‌گویند امروز یا فردا مشکلات حل می‌شود. دو ماه پیش بلیت گرفتیم که بازیکنان گرجستانی ما بیایند، اما 800 هزار تومان پول دفتر هواپیمایی را ندادند. 800 هزار تومان دیگر پول است؟! اعصاب آدم را با این اتفاقات به‌هم می‌ریزند. اگر می‌خواهید تیم را اذیت کنید یا به من فشار بیاورید که بروم، به مردم و من بگویید که این‌گونه است.

باید مشکلات را فراموش کنیم و به مصاف پیکان برویم

سرمربی شاهین شهرداری بوشهر با اشاره به دیدار روز یکشنبه تیمش مقابل پیکان گفت: بچه‌ها زحمت خود را می‌کشند. دیدار با پیکان برای هر دو تیم خیلی مهم است و تمام توان خود را می‌گذاریم که سه امتیاز بازی را بگیریم. هر چند شرایط سختی داریم، اما باید این مشکلات را فراموش کنیم و وارد بازی با پیکان شویم.

ایزدپناه:ویسی از روی عصبانیت حرف زده

سرپرست تیم فوتبال شاهین بوشهر در مورد انتقادات سرمربی این تیم گفت: ویسی از روی عصبانیت حرف زده تمام بازیکنان غیر بومی محل اسکان دارند و سه بازیکن بومی هستند که طبق قرارداد ما نباید اسکان آنها را تامین کنیم.

خداکرم ایزدپناه اظهار داشت: آقای ویسی از روی عصبانیت حرف زده است. بازیکنی نیست که در بوشهر ما به مشکلش رسیدگی نکرده باشیم. دو بازیکن گرجستانی ما در هتل و اتاق های مبله حضور دارند و سه بازیکن دیگر غیربومی ما هم در دو واحد با رهن 70 میلیون تومانی حضور دارند. صحبت آقای ویسی برای سه بازیکنی هست که بومی هستند و در قراردادی که با آنها بسته شده اصلا بحث اسکان از سوی باشگاه وجود ندارد.

وی افزود: آقای ویسی اعلام کرده یکی از بازیکنان 6 ماه است که جا ومکان ندارد اصلا ما 6 ماه هست که تمرین می کنیم؟ تمرینات تیم از برج 4 شروع شده است. پول بازیکنان هم قرار بوده تا 40درصد پرداخت شود اما 30درصد پرداخت کرده ایم حتی مطالبات خود آقای ویسی هم تا 30درصد پرداخت شده و به زودی 10 درصد دیگر هم به بازیکنان و تیم داده می شود. ما مشکلات مالی داریم اما در تلاش هستیم که آنها را برطرف کنیم.

ایزدپناه در مورد پرداخت نشدن پول بلیت بازیکنان گرجستانی به مبلغ 800 هزار تومان و گلایه ویسی از این قضیه گفت: ما چطور می توانیم پیش پرداخت 400 میلیونی این بازیکنان را بدهیم اما نداریم 800 هزار تومان پول بلیت بدهیم؟ این بازیکنان توسط خود ویسی به بوشهر آمدند و خودش هم پول بلیت آنها را داد. باشگاه هم مشکلی برای پرداخت این پول ندارد اما ویسی باید درخواست به باشگاه کند تا در اتوماسیون اداری باشگاه این درخواست ثبت شود تا بتوانیم این پول را که از جیبش داده پرداخت کنیم. از خود این دو بازیکن هم می توانید بپرسید که مشکل مالی ندارند و ما پیش پرداخت آنها را داده ایم.

-->