پویاسامانه

تاریخ نمایش این آگهی : 1396/02/18 <br/> تعداد بازدید تاکنون : 32203341 تاریخ نمایش این آگهی : 1398/01/01 <br/> تعداد بازدید تاکنون : 51496745
کد خبر : 283137 تاریخ ثبت : 1398/6/20 19:02 نظرات تایید شده : 0

دفترهای دانش‌آموزی با قیمت مصوب در بوشهر توزیع می‌شود

خلیج فارس: معاون بازرسی، نظارت و حمایت از حقوق مصرف کنندگان سازمان صنعت، معدن و تجارت استان بوشهر گفت: سهمیه دفتر‌های دانش آموزی به استان اختصاص یافته که با واگذاری به نمایندگان، توزیع آن صورت می‌گیرد.

به گزارش «خلیج فارس» به نقل از باشگاه خبرنگاران جوان؛ رضا جمالی بیان کرد: ابلاغ توزیع دفترچه با قیمت مصوب به استان بوشهر صورت گرفته و با واگذاری سهمیه اختصاص یافته به نمایندگان، توزیع  دفترچه‌ها آغاز می‌شود.

او افزود: بهزیستی و کمیته امداد استان بوشهر به عنوان دستگاه‌های حمایتی سهمیه دفتر دارند و تا پیش از مهر آن‌ها را توزیع می‌کنند.

معاون بازرسی، نظارت و حمایت از حقوق مصرف کنندگان سازمان صنعت، معدن و تجارت استان بوشهر همچنین با اشاره به  اجرای طرح نظارتی ویژه بازگشایی مدارس ادامه داد: در این طرح در قالب گشت‌های مشترک با حضور دستگاه‌های اجرایی مربوط به ویژه اداره کل تعزیرات حکومتی، بر بازار نوشت افزار دانش آموزان نظارت می‌شود.

جمالی بیان کرد: در طرح نظارتی ویژه بازگشایی مدارس بر قیمت اقلام مورد نیاز دانش آموزان شامل دفتر، خودکار، مداد، کیف و لباس نظارت  و با توزیع کنندگان نوشت افزار‌های تقلبی و غیر استاندارد برخورد می‌شود.

معاون سازمان صنعت، معدن و تجارت استان بوشهر گفت: در بخش لباس فرم دانش آموزی نیز با هماهنگی آموزش و پرورش بر رعایت درصد‌های سود مجاز و قیمت‌های مصوب کنترل لازم اعمال شده است.

جمالی ادامه داد: نمایشگاه نوشت افزار نیز از ۲۲ تا ۲۹ شهریور در سالن نمایشگاه بین المللی بوشهر برپا می‌شود.

او تاکید کرد: شهروندان در صورت مشاهده هرگونه گرانی می‌توانند به سامانه تلفنی ۱۲۴ اطلاع دهند.کلمات کلیدی خبر : رضا جمالی دفترچه