پویاسامانه

تاریخ نمایش این آگهی : 1396/02/18 <br/> تعداد بازدید تاکنون : 32201949 تاریخ نمایش این آگهی : 1398/01/01 <br/> تعداد بازدید تاکنون : 51495353
کد خبر : 283134 تاریخ ثبت : 1398/6/20 19:01 نظرات تایید شده : 0

ثبت نام ۹ هزار و ۸۲۲ زائر بوشهری در سامانه سماح

خلیج فارس: جانشین مدیرحج و زیارت استان بوشهر گفت: تاکنون ۹ هزار و ۸۲۲ بوشهری برای شرکت در پیاده‌روی اربعین در سامانه سماح ثبت نام کرده‌اند.

به گزارش «خلیج فارس» به نقل از خبرگزاری صداوسیما؛ حسین ویسه با اشاره به آغاز ثبت نام از زائران بوشهری برای زیارت اربعین از اول شهریور در سامانه سماح افزود: ثبت نام در سامانه سماح و داشتن گذرنامه برای این سفر ضروری است.

وی تصریح کرد: اگر چه دریافت روادید برای زیارت عتبات عالیات از اول محرم تا پایان صفر حذف شده است، اما زائران عتبات عالیات و متقاضیان شرکت در پیاده روی اربعین باید گذرنامه داشته باشند و در سامانه سماح ثبت نام کنند.

جانشین مدیرحج و زیارت استان بوشهر اضافه کرد: ثبت نام کنندگان در سامانه سماح با پرداخت ۲۲ هزار تومان بیمه می‌شوند و اگر در مسیر دچار مشکلی شوند از خدمات بیمه‌ای بهره‌مند خواهند شد.

وی تاکید کرد: کسانی که بدون ثبت نام در سامانه سماح برای زیارت اربعین از کشور خارج شوند، در صورت بروز هرگونه حادثه احتمالی زیر پوشش بیمه‌ای قرار نمی‌گیرند و سازمان حج و زیارت در این زمینه مسئولیتی نخواهد داشت.

 کلمات کلیدی خبر : سماح اربعین