پویاسامانه

تاریخ نمایش این آگهی : 1398/08/16 <br/> تعداد بازدید تاکنون : 9353209 تاریخ نمایش این آگهی : 1398/10/09 <br/> تعداد بازدید تاکنون : 2604031
کد خبر : 282788 تاریخ ثبت : 1398/6/18 11:04 نظرات تایید شده : 0

رئیسی واقعا فقط با قرمه سبزی نذری از سران قوا پذیرایی کرد؟

خلیج فارس: محمد مهاجری، فعال رسانه‌ای اصولگرا در توئیتی به حاشیه‌های مزاح لاریجانی با رئیسی پرداخت.


به گزارش خبرآنلاین، چند روز پیش نشست مشترک سران سه قوه با حضور حسن روحانی رئیس‌جمهور، سیدابراهیم رئیسی رئیس قوه قضائیه و علی لاریجانی رئیس مجلس شورای اسلامی به میزبانی قوه قضاییه برگزار شد. در حاشیه نشست خبری بعد از این نشست، لاریجانی به مزاح خطاب به رئیسی گفت: بخاطر اطعام مساکین تشکر می‌کنم، روحانی هم در ادامه این شوخی گفت: نمی‌دانیم شام را از هیئت‌های بغل گرفته بودند یا خودشان درست کرده بودند. لاریجانی هم با خنده گفت: ظاهرا مخلوط بود. رئیسی هم گفت: برای تبرک، از غذای هیات استفاده شد.


این گفتگوی مزاح گونه بین سران قوا با انتقاداتی همراه شد و از جمله گفته شد رئیس قوه قضائیه تنها با غذای نذری پذیرایی کرده است.

در همین راستا محمد مهاجری فعال رسانه‌ای اصولگرا در توئیتی نوشت: دلواپسانی که حتی از یک شوخی بین سران قوا (که می‌تواند نشانه همدلی باشد) دنبال کاسبی اند، حتما می‌دانند آقای رئیسی با کباب و جوجه و البته قرمه سبزی نذری از لاریجانی و روحانی پذیرانی کرده و اطعام مساکین که از آن یاد شده به مفهوم خوردن حق این قشر توسط میزبان و میهمان نیست.
 
رئیسی واقعا فقط با قرمه سبزی نذری از سران قوا پذیرایی کرد؟
-->