پویاسامانه

تاریخ نمایش این آگهی : 1398/08/16 <br/> تعداد بازدید تاکنون : 9476689 تاریخ نمایش این آگهی : 1398/10/09 <br/> تعداد بازدید تاکنون : 2726682
کد خبر : 282738 تاریخ ثبت : 1398/6/17 18:54 نظرات تایید شده : 0

فرمانده حفاظت سپاه: زمین مرکز فرهنگی دفاع مقدس استان تامین شود

خلیج فارس:فرمانده حفاظت سپاه پاسداران انقلاب اسلامی گفت: زمین مرکز فرهنگی دفاع مقدس استان بوشهر تامین شود.

به گزارش«خلیج فارس» به نقل از مهر؛ سردار فتح الله جمیری ظهر یکشنبه در نشست با مدیرکل حفظ آثار و نشر ارزش‌های دفاع مقدس استان بوشهر اظهار داشت: مردم استان بوشهر در دوران دفاع مقدس رشادت‌های بسیاری داشتند و حماسه‌های بزرگی را خلق کردند.

وی با اشاره به اهمیت انتقال ارزش‌های دوران دفاع مقدس به نسل جوان خاطرنشان کرد: کنگره سرداران و دو هزار شهید استان بوشهر می‌تواند نقش مهمی در زمینه تقویت فرهنگ ایثار و شهادت داشته باشد.

فرمانده حفاظت سپاه پاسداران انقلاب اسلامی خواستار همکاری و تلاش همه مسئولان استان در برگزاری این کنگره و برنامه‌های جانبی آن شد و افزود: باید این کنگره باشکوه و همه‌جانبه با بهترین کیفیت برگزار شود.

وی بیان کرد: رزمندگان دلیر استان بوشهر در نبردهای زمینی، هوایی و دریایی خوش درخشیدند و نبود مرکز فرهنگی دفاع مقدس در استان بوشهر به عنوان یک ضعف مهم محسوب می‌شود.

سردار جمیری خواستار همت مسئولان برای کلنگ‌زنی ساخت مرکز فرهنگی دفاع مقدس شد و اضافه کرد: امیدواریم با همکاری مسئولان این مرکز همزمان با آغاز اجلاسیه کنگره دو هزار شهید استان بوشهر کلنگ‌زنی شود.

وی تصریح کرد: از همه ظرفیت‌ها برای پیگیری تأمین زمین برای ساخت مرکز فرهنگی دفاع مقدس استان بوشهر استفاده می‌کنیم و این موضوع را در استان و در سطح کشور پیگیری می‌کنیم.

-->