پویاسامانه

تاریخ نمایش این آگهی : 1398/08/16 <br/> تعداد بازدید تاکنون : 9476340 تاریخ نمایش این آگهی : 1398/10/09 <br/> تعداد بازدید تاکنون : 2726335
کد خبر : 282657 تاریخ ثبت : 1398/6/17 11:56 نظرات تایید شده : 0

سی‌وسومین یادواره شهدای خلیج فارس برگزار می‌شود

خلیج فارس: فرمانده منطقه دوم نیروی دریایی سپاه پاسداران انقلاب اسلامی گفت: سی‌وسومین یادواره شهدای خلیج فارس طی روزهای ۱۶ و ۱۷ مهرماه برگزار می‌شود.

https://media.mehrnews.com/d/2019/09/08/3/3230960.jpg

به گزارش «خلیج فارس» به نقل از مهر؛ سردار رمضان زیرراهی صبح یکشنبه در نشست هماهنگی برگزاری سی‌وسومین یادواره شهدای خلیج فارس با گرامیداشت و تسلیت ایام شهادت سرور و سالار شهیدان اباعبدالله الحسین(ع) اظهار داشت: راه شهدا امتداد راه و مسیر امام حسین است و شهدا با خون خود به جامعه درس عزت، سربلندی و ایثار دادند.

وی اضافه کرد: شهدا به گردن تک تک افراد جامعه حق دارند و با بذل جان خویش به ما آموختند که در راه آرمان‌ها و اهداف مقدس نظام اسلامی از هیچ چیزی دریغ نمی‌کنیم.

فرمانده منطقه دوم نیروی دریایی سپاه پاسداران انقلاب اسلامی خاطرنشان کرد: هم‌اکنون جامعه به فرهنگ شهید و شهادت بیشتر از هر زمان دیگری احتیاج دارد و بدون این فرهنگ مقدس جامعه ارتقا پیدا نکرده و به اهداف عالیه خود دسترسی پیدا نمی‌کند.

وی ادامه داد: شهدای خلیج فارس با شجاعت بی‌بدیل خود آنچنان رعب و وحشتی در دل استکبار جهانی آفریدند که برای همیشه در صفحات تاریخ جاودانه خواهد ماند.

زیرراهی افزود: وظیفه همگانی ما این است که هر سال یادواره شهدا خصوصاً شهدای خلیج فارس را پرشکوه و با عظمت‌تر از سال‌های قبل برگزار کنیم تا فرهنگ شهادت و ایثارگری بیشتر از قبل در جامعه رواج یافته و نسل جوان با این فرهنگ مقدس بیشتر انس و الفت برقرار کنند.

وی در مورد برنامه‌های سالگرد شهدای خلیج فارس گفت: در روز سه‌شنبه ۱۶ مهرماه همزمان با سالگرد شهدای خلیج فارس، محل شهادت این قهرمانان در حوالی جزیره فارسی توسط یک فروند بالگرد و با حضور خانواده معظم شهدا گلباران می‌شود.

فرمانده منطقه دوم نیروی دریایی سپاه پاسداران انقلاب اسلامی اظهار داشت: مراسم سالگرد شهدای خلیج فارس به صورت متمرکز در مرکز استان در تاریخ ۱۷ مهرماه برگزار می‌شود.

-->