پویاسامانه

تاریخ نمایش این آگهی : 1398/08/16 <br/> تعداد بازدید تاکنون : 9476295 تاریخ نمایش این آگهی : 1398/10/09 <br/> تعداد بازدید تاکنون : 2726290
کد خبر : 282645 تاریخ ثبت : 1398/6/17 11:46 نظرات تایید شده : 0

صیانت از منابع آبی با مشارکت کشاورزان استان

صیانت از منابع آبی با مشارکت کشاورزان استان بوشهر/تعیین الگوی کشتخلیج فارس: معاون حفاظت و بهره‌برداری شرکت سهامی آب منطقه‌ای بوشهر با اشاره به صیانت از منابع آبی با مشارکت کشاورزان گفت: تعیین الگوی کشت و رعایت سطح زیر کشت برای صیانت از منابع آبی ضروری است.

به گزارش «خلیج فارس» به نقل از مهر؛ عبدالطیف عباسی‌نژاد صبح یکشنبه در نشست مشترک با سازمان نظام مهندسی کشاورزی و تعاونی تولید روستایی اظهار داشت: مدیریت منابع آبی در استان بوشهر نیازمند همکاری و مشارکت گسترده است.

وی از برگزاری نشست‌های دوره‌ای با کشاورزان در دشت‌های مختلف استان بوشهر برای افزایش مشارکت‌ها خبر داد و بیان کرد: آگاهی رسانی به بهره برداران در راستای همراه سازی ظرفیت‌های اجتماعی هدف مهم این نشست‌ها است.

معاون حفاظت و بهره برداری شرکت سهامی آب منطقه‌ای بوشهر خاطرنشان کرد: یکی از مهم‌ترین تأثیرات آموزش و فرهنگ سازی وجود ظرفیت‌های قانونی و فراگیر کردن قانونمداری است.

وی با اشاره به ضرورت استفاده از حداکثر پتانسیل‌های اجتماعی تصریح کرد: دخیل کردن ذی‌نفعان در برنامه ریزی، موجب اخذ تصمیمات جامع‌تر و همراهی بیشتر بهره برداران در اجرای تصمیمات می‌گردد.

وی با اشاره به نقش مهم اطلاع رسانی و آموزش صحیح به بهره برداران برای افزایش اعتماد عمومی به عملکرد دولت افزود: تعیین الگوی کشت و رعایت سطح زیر کشت علاوه بر کاهش ریسک‌های اقتصادی بخش کشاورزی، موجب صیانت از منابع آبی می‌شود.

نمایندگان سازمان نظام مهندسی کشاورزی و تعاونی تولید روستایی در این نشست به آسیب شناسی فعالیت‌های حوزه کشاورزی و بیان ظرفیت‌های موجود جهت استفاده از پتانسیل‌های اجتماعی پرداختند.

-->