پویاسامانه

تاریخ نمایش این آگهی : 1398/08/16 <br/> تعداد بازدید تاکنون : 9830242
کد خبر : 282415 تاریخ ثبت : 1398/6/16 11:04 نظرات تایید شده : 0

معاون عمرانی استاندار: بین وزارت نفت و ساکنان حوزه انرژی آشتی ایجاد شود

خلیج فارس: معاون عمرانی استاندار بوشهر گفت: مدیران نفتی باید خدمات وزارت نفت به حوزه پیرامونی مناطق انرژی را برای مردم بازگو کنند.

به گزارش «خلیج فارس» به نقل از ایسنا؛ مهرداد ستوده در نشست با کانون مدیران و متخصصان بومی صنعت نفت استان بوشهر اظهار کرد: این کانون بایستی در مرحله اول، بیانگر خدمات وزارت نفت باشد و بتواند یک نزدیکی و آشتی مابین وزارت نفت و ساکنان حوزه انرژی ایجاد کرده و همچنین خواسته‌ها و انتظارات طرفین را تعدیل و به یک تعامل منطقی برساند‌. 

وی افزود: گاهاً مشاهده می‌شود شرکتهای تابعه وزارت نفت پروژه های خوبی انجام و در اختیار مردم قرار می‌دهند ولی متاسفانه انطور که انتظار داریم اطلاع رسانی نمی‌شود. اگر مبنا و معیار همه ما قانون و احترام به مردم باشد در زمینه های مختلف اعم از اشتغال، سپردن مسئولیت به جوانان و نخبگان بومی و همچنین عمل به مسئولیت‌های اجتماعی محقق خواهد شد.

معاون استاندار بوشهر تصریح کرد: متاسفانه بعضی از مدیران وزارت نفت شاغل در مناطق پیرامونی، خدمات وزارت نفت را برای مردم و ساکنین این مناطق بازگو نمی‌کنند.

ستوده خاطرنشان کرد: باید زمینه‌ای فراهم شود که از تمام سرمایه‌های انسانی شاغل در نفت استفاده شود، متاسفانه بعضی مواقع تنگ نظری‌ها و عدم مدیریت صحیح اجازه نداده که سختی‌ها و تنگناهای وزارت نفت را به مردم معرفی کنیم و همیشه فقط مطالبات مطرح شده است در صورتی که روش صحیح این است که همانطور که در بحث اشتغال و تامین اعتبار مورد نیاز اداره کشور از وزارت نفت مطالبه می‌کنیم، در سختی‌ها، و تحریم‌ها و مشکلات هم کنار این وزارتخانه باشیم و وظیفه تشکل‌های این چنینی است که این حلقه مفقوده با همکاری مقامات محلی پیدا و عملیاتی شود.  

کلمات کلیدی خبر : مهرداد ستوده انرژی
-->