پویاسامانه

تاریخ نمایش این آگهی : 1398/08/16 <br/> تعداد بازدید تاکنون : 9661014 تاریخ نمایش این آگهی : 1398/10/09 <br/> تعداد بازدید تاکنون : 2910236
کد خبر : 282321 تاریخ ثبت : 1398/6/15 22:39 نظرات تایید شده : 1

سرعت زیاد جان نوجوان بوشهری را گرفت

خلیج فارس: رئیس پلیس راهنمایی و رانندگی استان بوشهر گفت: نبود مهارت رانندگی و سرعت بالا جان نوجوان بوشهری را گرفت.

به گزارش «خلیج فارس»؛ قدرت الله کشکولی در گفت وگو با ایرنا  افزود: شب گذشته در خیابان خلیج فارس  (ساحلی شهر بوشهر) پسر ۱۷ ساله‌ای که راننده یک دستگاه خودرو پژو پارس بود به علت نداشتن مهارت رانندگی و سرعت زیاد جان خود را از دست داد.

https://cdn.yjc.ir/files/fa/news/1398/6/15/10516816_709.jpg

وی بیان کرد: این حادثه در خط غربی این خیابان و حد فاصل دو دوربین ثبت تخلف در حالی رخ داد که راننده هنگام عبور از دوربین سرعتش مجاز بوده، پس از عبور از دوربین سرعتش افزایش می‌یابد.

 کشکولی ادامه داد: افزایش سرعت باعث شد تا وی نتواند خودروی خود را کنترل کند و ابتدا به جدول وسط خیابان و سپس به درخت و تیر برق برخورد و در دم جان می‌سپارد.

وی یادآور شد: حداکثر سرعت در خیابان خلیج فارس ۶۰ کیلومتر بر ساعت است که این راننده با توجه به نرسیدن به سن قانونی گواهینامه نداشته بدین معنی که به قوانین و مهارت رانندگی آشنا نبوده است.

کشکولی تصریح کرد: بحثی در فضای مجازی مطرح شد که یک خودرو پیش از این راننده هنگام نزدیک شدن به سرعت کاه سرعتش را کم کرده و باعث حادثه برای این خودرو شده که چنین چیزی صحت ندارد چراکه خودرویی جلو آن نبوده و خودروی آسیب دیده با هیچ خودروی دیگری برخورد نداشته است.

کشکولی ادامه داد: در ۲ ماه گذشته که دوربین‌های ثبت تخلف در خیابان خلیج فارس بوشهر نصب شده تصادف منجر به فوت در این مسیر گزارش نشده که این امر به منزله رویکرد خوب و پیشگیرانه دوربین ها است.

کلمات کلیدی خبر : تصادف قدرت الله کشکولی
-->