پویاسامانه

تاریخ نمایش این آگهی : 1396/02/18 <br/> تعداد بازدید تاکنون : 32556843 تاریخ نمایش این آگهی : 1398/01/01 <br/> تعداد بازدید تاکنون : 51849614
کد خبر : 282145 تاریخ ثبت : 1398/6/14 11:26 نظرات تایید شده : 1

الهام چرخنده: ۸ هزار دختر چادری شده‌اند

خلیج فارس: سفیر موسسه جبهه فرهنگی عفاف و حجاب کشور گفت: هشت هزار دختر از هفت سال گذشته تاکنون با انجام برنامه‌های فرهنگی عفاف و حجاب چادری شده‌اند.


به گزارش ایرنا، الهام چرخنده روز چهارشنبه در همایش اجتماع بانوان زینبی که در سالن اجتماعات تبلیغات اسلامی استان قزوین برگزار شد، افزود: امروز دشمنان اسلام همانند عصر کربلا هجمه‌های سنگینی به عفاف و حجاب وارد می‌کنند و دختران چادری باید همانند زینب در کربلا به قهرمان عصر خودشان تبدیل شوند.

وی با بیان اینکه مفاهیم شهامت، شجاعت، رشادت، رفاقت، غیرت و مردانگی در کربلا تفسیر می‌شود، اظهار داشت: هر آنچه را که ما امروز نیاز داریم باید در جریان کربلا جستجو کنیم و فهم کربلا کمک می‌کند تا مقابل کسانی که عفاف و حجاب را نادیده می‌گیرند، ایستادگی کنیم.

چرخنده تصریح کرد: امروز دختران ایران اسلامی باید واقعه کربلا را مجسم کرده و برای یک لحظه فکر کنند زمانی که امام حسین (ع) وارد خیمه شد و بین قدرت و شهادت به آن‌ها فرصت انتخاب داد، کدام را انتخاب می‌کنند؟ من انتخاب کردم و به حضرت زینب پناه بردم.

این سفیر عفاف و حجاب محرم را فرصتی برای تغییر دانست و عنوان کرد: دختران ایران اسلامی باید تلاش کنند تا در زندگی، پرچم حضرت زینب را به اهتزاز درآورده و در ایام محرم مجددا با اباعبدالله بیعت کنند که گرانبهاترین ثروت آن‌ها همین چادر است.

سفیر جبهه فرهنگی و عفاف و حجاب به هجمه‌های دشمن در مقابل عفاف و حجاب اشاره کرد و گفت: با توجه به آمار طلاق و آسیب‌های اجتماعی در کشور لازم است که عفاف و حجاب در سرلوحه اقدامات و سیاست‌های کاری جامعه قرار گیرد.


کلمات کلیدی خبر : الهام چرخنده