پویاسامانه

تاریخ نمایش این آگهی : 1399/01/06 <br/> تعداد بازدید تاکنون : 21378531 تاریخ نمایش این آگهی : 1399/01/01 <br/> تعداد بازدید تاکنون : 19743263
کد خبر : 281887 تاریخ ثبت : 1398/6/12 23:39 نظرات تایید شده : 0

سردار رزمجو: سرداران بوشهر کمر استعمار و استکبار را شکسته‌اند

خلیج فارس: فرمانده سپاه امام صادق(ع) استان بوشهر با بیان اینکه این استان در مبارزه با استعمار، استکبار و رژیم ستم شاهی دارای کارنامه درخشانی است گفت: سرداران استان بوشهر با حماسه‌های گوناگون در ادوار مختلف تاریخی کمر استعمار و استکبار در استان شکسته‌اند.

به گزارش «خلیج فارس» به نقل از تسنیم؛ سردار علی رزمجو  عصر امروز در یادواره شهید رئیسعلی دلواری با حضور فرمانده انتظامی کشور با بیان اینکه استان بوشهر در عرصه مبارزه با متجاوزان دارای کارنامه درخشانی است اظهار داشت: استان بوشهر در مبارزه با استعمار شهید رئیسعلی دلواری، در مقابل استبداد شهید ابوتراب عاشوری و در مقابل استکبار شهید مهدوی و همزمانش در خلیج فارس حماسه آفریده‌اند.

وی، با بیان اینکه استان بوشهر در عرصه مبارزه  با متجاوزان دارای کارنامه ارزنده‌ای است افزود: رزمندگان استان بوشهر در ادوار مختلف در شرایط مختلف کمر استکبار و استعمار در استان بوشهر را شکسته‌اند.

فرمانده سپاه استان بوشهر از برگزاری کنگره سرداران و 2000 شهید استان بوشهر خبر داد و بیان کرد: در آستانه این کنگره یادواره شهدا در عرصه شهرستان‌ها، بخش‌ها و اقشار مختلف در سراسر استان بوشهر برگزار می‌‌شود.

سردار رزمجو با بیان اینکه استان بوشهر دارای 2121 شهید تقدین کرده است گفت: کنگره سرداران و 200 هزار شهید استان 25 دی‌ماه امسال در استان برگزار می شود.

وی بیان کرد: امروز کنگره شهید رئیسعلی دلواری  نخستین اجلاسیه برگزاری کنگره سرداران و 2000 شهید استان بوشهر است.

فرماندار تنگستان هم با گرامیداشت یاد و خاطره شهیدان  گفت: استان دارالحماسه بوشهر دیار تنگستان و دلوار هویت مردانی دلیر چون شهید رئیسعلی دلواری پیشگام مبارزه با استعمار انگلیس است.

عبدالحسن‌ رفیعی‌پور، رئیسعلی دلواری را نماد فرهنگ و روحیه استعمارستیزی مردم جنوب دانست و تصریح کرد:عمل به تکلیف دینی و مرجعیت دینی و دفاع از آب و خاک از ویژگی‌های بارز قیام شهید رئیسعلی دلواری بود.

کلمات کلیدی خبر : علی رزمجو فرمانده سپاه
-->