پویاسامانه

کد خبر : 281481 تاریخ ثبت : 1398/6/10 20:45 نظرات تایید شده : 0

توقیف ۱۸۱ خودروی شوتی در تنگستان

خلیج فارس: فرمانده انتظامی شهرستان تنگستان از توقیف 181 دستگاه خودرو سواری شوتی حامل 62 میلیارد ریال کالای قاچاق در یک ماهه گذشته خبر داد.

به گزارش«خلیج فارس» به نقل از ایسنا؛ سرهنگ حسین خواجه در بیان جزئیات این خبر اظهار کرد: در راستای برخورد قاطع با خودروهای شوتی ویژه حامل کالای قاچاق، ماموران انتظامی شهرستان تنگستان با بهره گیری از تمامی امکانات، اقدامات لازم را برای کنترل محورهای مواصلاتی  در دستور کار قرار دادند.

وی در ادامه یادآور شد: در یک ماه گذشته با حضور پلیس در محورهای خروجی و نوار ساحلی طی چند مرحله موفق شدند 181 دستگاه خودروی سواری تندرو ویژه حمل کالای قاچاق (شوتی) که قصد خروج  از شهرستان تنگستان را داشتند متوقف و اعمال قانون کنند.

این مقام انتظامی خاطرنشان کرد: در بازرسی از وسایل نقلیه توقیفی، انواع کالای قاچاق خارجی شامل، تجهیزات الکترونیکی، پوشاک، لوازم یدکی خودرو و تلفن همراه فاقد هرگونه مدرک گمرکی کشف شد.


این مقام انتظامی با بیان اینکه ارزش کالاهای کشف شده برابر نظر کارشناسان بیش از 62 میلیارد و 125میلیون ریال است، عنوان کرد: در این ارتباط 181 متهم به مراجع قضائی معرفی شدند.

کلمات کلیدی خبر : کالای قاچاق خوروی شوتی
-->