پویاسامانه

کد خبر : 280968 تاریخ ثبت : 1398/6/7 19:03 نظرات تایید شده : 0

۱۳ طرح در گناوه افتتاح و اجرایی شد+عکس

خلیج فارس: ۱۳ طرح عمرانی و خدماتی همزمان با ششمین روز از هفته دولت با حضور مسئولان استانی و شهرستانی در شهرستان گناوه افتتاح یا عملیات اجرایی آن آغاز شد.

به گزارش«خلیج فارس» به نقل ازمهر؛ سید علی پاک نژاد ظهر پنجشنبه در آیین افتتاح گازرسانی و آسفالت معابر  شهرک الغدیر گناوه به مناسبت هفته دولت  اظهار داشت: در شهرستان گناوه همواره بر افتتاح طرح ها در زمان تکمیل جهت بهره مندی و استفاده مردم تاکید شده و هر پروژه ای در هر فصلی از سال تکمیل  و قابل افتتاح باشد تقدیم مردم می شود.

 ۱۳ طرح در گناوه افتتاح و اجرایی شد

وی افزود: در هفته دولت امسال در شهرستان گناوه ۵۳ طرح با اعتبار بالغ بر ۹۵ میلیارد تومان افتتاح یا عملیات اجرایی آن آغاز شده است.

فرماندار گناوه با اشاره به اینکه  هفته دولت فرصتی است که خدمات دولت به مردم ارائه شودگفت: با توجه به محدودیت ساعت اداری و جهت جلوگیری در اختلال در خدمت رسانی به مردم، افتتاح پروژه های امسال در هفته دولت در شهرستان گناوه بعد از ظهر و پس از پایان ساعت اداری و به صورت تجمیعی  انجام می شود.

وی با تقدیر از همکاری استاندار و همه مسئولان  در اجرای پروژه ها و برنامه ها بیان کرد: از خواسته های مردم این شهرک الغدیر آسفالت معابر  و گازرسانی بودکه امروز به بهره برداری می رسد.

پاک نژاد خاطر نشان کرد: امروز ۱۳ طرح عمرانی و خدماتی در شهرستان گناوه با اعتبار ۳۴ میلیارد  و ۲۰۰ میلیون تومان به بهره‌برداری یا عملیات اجرایی آنان آغاز می شود.

وی گفت: گازرسانی و آسفالت معابر شهرک الغدیر گناوه، بهسازی و ترمیم و روکش آسفالت چهارروستایی  سه راهی بندرریگ، روکش آسفالت گناوه - شول ، مجتمع مسکونی مهر، فاز دوم جاده ساحلی بندرریگ به گناوه، تعویض شبکه داخلی روستای عباسی فاز اول تعویض شبکه آب چهارروستایی، ترمیم خط انتقال ریگ، مخزن ۱۰ هزار مترمکعبی آب شهرک صنعتی ریگ و سایت ۴ جی ایرانسل در روستای چهاربرج و ارتقای سایت ۲جی به ۳ جی روستای محمد صالحی از جمله طرح‌های افتتاحی امروز هستند.

پاک نژاد ادامه داد: قطعه دوم جاده ساحلی مال خلیفه - قلعه حیدر نیز از  پروژه های امروز است که عملیات اجرایی درشهرستان گناوه آغاز شد.

-->