پویاسامانه

تاریخ نمایش این آگهی : 1396/02/18 <br/> تعداد بازدید تاکنون : 32459040 تاریخ نمایش این آگهی : 1398/01/01 <br/> تعداد بازدید تاکنون : 51752025
کد خبر : 279971 تاریخ ثبت : 1398/6/2 19:31 نظرات تایید شده : 0

گراوند: ۴۴ میلیارد تومان پروژه در عسلویه به بهره‌برداری می‌رسد

خلیج فارس:استاندار بوشهر گفت: در مجموع طی هفته دولت امسال، ۴۴ میلیارد تومان پروژه در شهرستان عسلویه به بهره‌برداری می‌رسد.

به گزارش «خلیج فارس» به نقل از مهر؛ عبدالکریم گراوند عصر شنبه در آئین افتتاح و کلنگ‌زنی طرح‌های عمرانی در شهرستان عسلویه اظهار داشت: هفته دولت فرصت مناسبی است تا خدمات دولت به مردم اطلاع‌رسانی شود.

۴۴ میلیارد تومان پروژه در شهرستان عسلویه به بهره‌برداری می‌رسد

وی با تقدیر از مسئولان شهرستان عسلویه و نماینده جنوب استان بوشهر در مجلس شورای اسلامی بیان کرد: امروز ۷۰ پروژه در شهرستان عسلویه افتتاح شد که ۳۵ میلیارد تومان برای آن هزینه شده است.

استاندار بوشهر با بیان اینکه در مجموع ۴۴ میلیارد تومان پروژه در شهرستان عسلویه افتتاح می‌شود، تصریح کرد: این طرح‌ها در حوزه آموزش، عمران شهری، برق‌رسانی و . . . اجرا شده است.

وی با تقدیر از مدیران کل استان برای اجرای طرح‌های متنوع در شهرستان عسلویه، خاطرنشان کرد: مشکل احداث آبشیرین‌کن عسلویه نیز حل شده است و در روزهای آینده تفاهم‌نامه بین حیط زیست و آب روستایی منعقد خواهد شد.کلمات کلیدی خبر : عبدالکریم گراوند عسلویه