پویاسامانه

تاریخ نمایش این آگهی : 1398/07/13 <br/> تعداد بازدید تاکنون : 1587644 تاریخ نمایش این آگهی : 1398/07/06 <br/> تعداد بازدید تاکنون : 2580107
کد خبر : 279768 تاریخ ثبت : 1398/6/1 17:33 نظرات تایید شده : 0

قلعه نویی: سپاهان مدعی است

خلیج فارس:مربی تیم فوتبال سپاهان اصفهان گفت: سپاهان برای رقابت قهرمانی در سه جام بسته شده است.

به گزارش«خلیج فارس» به نقل از مهر؛محمد زاغی‌نژاد عصر جمعه در نشست خبری پیش از مسابقه تیم‌های شاهین شهرداری بوشهر و سپاهان اصفهان اظهار داشت: حضور مجدد تیم شاهین بوشهر در لیگ برتر را تبریک عرض می‌کنم و امیدوارم که شاهد موفقیت شاهین بعد از مسابقه با تیم خودمان باشیم.

سپاهان مدعی است/ تیم ما برای ۳ جام بسته شده است

وی در مورد غیبت کیروش در مسابقه با شاهین بوشهر بیان کرد: فوتبال امروز نیازها را در قالب یک بازیکن نمی‌بیند و به عنوان یک تیم کار می‌کند و در فصل جاری قطعا کیروش می‌توانست تاثیرگذار باشد ولی بازیکنانی با قابلیت‌های دیگری داریم که می‌تواند پاسخگوی نیازهای ما باشد.

مربی تیم فوتبال سپاهان اصفهان افزود: تیم ما قابلیت بازی در سه لیگ را دارد. فاصله تیم‌ها کم شده است و ما تیمی بسته‌ایم که می‌توانیم امسال به عنوان یک مدعی حضور داشته باشیم و با تحقق عدالت بتوانیم به مقامی که شایسته آن هستیم دست یابیم.

وی تاکید کرد: بوشهر فوتبالی ریشه‌دار دارد و همه از این ظرفیت مطلع هستند. بی‌اطلاع از شاهین و فوتبال بوشهر نیستیم و روی فوتبال شاهین کار کرده‌ایم و اطلاعات کافی از این تیم داریم.

به دلیل محرومیت یک‌جلسه‌ای امیر قلعه‌نوعی، سرمربی تیم فوتبال سپاهان در نشست خبری پیش از مسابقه شرکت نکرد.