پویاسامانه

کد خبر : 279647 تاریخ ثبت : 1398/5/31 21:42 نظرات تایید شده : 0

فراز کمالوند: برابر قهرمان سه فصل اخیر خوب بودیم

خلیج فارس:سرمربی تیم فوتبال پارس جنوبی جم پس از شکست تیمش برابر پرسپولیس گفت: می توانستیم در این دیدار بازنده نباشیم.

به گزارش«خلیج فارس» به نقل از مهر؛ فراز کمالوند پس از باخت یک بر صفر شامگاه پنجشنبه پارس جنوبی جم در هفته اول رقابت های لیگ برتر مقابل پرسپولیس در جمع خبرنگاران حاضر در سالن کنفرانس ورزشگاه آزادی گفت: معذرت می خواهم که در نشست خبری قبل از بازی نبودم چون اصلا قرار نبود بیاییم.

برابر قهرمان سه فصل اخیر خوب بودیم/ از مهدی تاج گلایه دارم

سرمربی پارس جنوبی افزود: بازی برابری بود. مقابل پرسپولیسی قرار گرفتیم که سه بار متوالی قهزمان لیگ برتر شدند.  سرایط خوبی داشتیم. در خط حمله با توجه به مصدومیت های وحید خشتان و محمد ابراهیمی کم قدرت بودیم.

وی درباره عملکرد بازیکنان خود افزود: از عملکرد تیمی که چند بازیکنش برای اولین بار در ورزشگاه آزادی حضور داشتند راضی ام. پرسپولیس هم یک تیم فوق العاده است که باز هم مدعی اول قهرمانی است.

کمالوند درباره تیم خود تاکید کرد: تیمی هستیم که ۱۵ بازیکنش رفت و تنها سه بازیکن از فصل قبل ماندند. آنها حق هم داشتند. چون می گفتند نزدیک به ۵۸ درصد قراردادهایمان را نگرفتیم و نمی مانیم.

وی درباره کیفیت بد توپ های مسابقه خاطرنشان کرد: توپ مسابقه یکی از بی کیفیت ترین توپ هایی بود که من در چندسال اخیر دیدم. در لیگ برتر سه بازیکن خواستند اوت بیاندازند که خطای آنها اعلام شد. تمام تیم ها ناراصی اند. توپ بازی ها افتضاح است. من تاج را خیلی دوست دارم اما گله مندم. او قرار بود اجازه ندهد که تیم های بدهکار بازی کنند اما خیلی راحت کارت بازی ها صادر شد. کسی برای مربی احترام قائل نیست.

کمالوند درباره مشکلات تیمش تاکید کرد: من نمی خواهم مشکلات را باز کنم. کافیست بدانید جای خواب بازیکنان خارجی ما کجاست و چه وضعیتی برای رفت و آمدها داریم آنوقت متوجه می شوید.

وی در پایان خاطرنشان کرد: مشکل اساسی تیم ما این است که ۱۵ بازیکن رفته اند. این مسائل نیاز به زمان دارد تا به آن رسیدگی شود.

-->