پویاسامانه

تاریخ نمایش این آگهی : 1396/02/18 <br/> تعداد بازدید تاکنون : 31985404 تاریخ نمایش این آگهی : 1398/01/01 <br/> تعداد بازدید تاکنون : 51279135
کد خبر : 279433 تاریخ ثبت : 1398/5/30 14:51 نظرات تایید شده : 0

۳۲ درصد فوتی تصادفات استان، عابران پیاده هستند

۳۲ درصد از تصادفات منجر به فوت مربوط به عابران پیادهخلیج فارس: رییس پلیس راهنمایی و رانندگی استان بوشهر گفت: از ابتدای امسال تاکنون، ۳۲ درصد از تصادفات درون شهری منجر به فوت را عابران پیاده تشکیل می‌دهند.

به گزارش «خلیج فارس» به نقل از خبرگزاری صدا و سیما؛ سرهنگ قدرت‌الله کشکولی سرعت زیاد وسایل نقلیه و بی توجهی عابران پیاده به قوانین و استفاده نکردن از پل عابر پیاده را علت عمده تصادفات درون شهری عنوان کرد.

وی با اشاره به نصب پل عابر پیاده در مکان‌های پرتردد شهر‌های استان برای جلوگیری از تصادفات افزود: در مکان‌هایی مانند روبه روی بیمارستان شهدای خلیج فارس بوشهر با نصب پل عابر پیاده سعی کردیم از تصادف عابران پیاده جلوگیری کنیم، ولی متاسفانه به دلیل استفاده نکردن عابران از این پل، در روز‌های اخیر دو مورد تصادف منجر به فوت داشتیم.

رییس پلیس راهنمایی و رانندگی استان بوشهر با اشاره به شناسایی ۱۷۵ نقطه پرحادثه در نقاط شهری و جاده‌ای استان بوشهر افزود: تاکنون ۹۷ نقطه ایمن‌سازی شده و ۳۲ نقطه در حال ایمن‌سازی است و در زمینه ایمن سازی ۷۸ نقطه حادثه‌خیز و آشکارسازی ۷۸ نقطه جاده‌ای و شهری نیز اقدام خواهد شد.