پویاسامانه

کد خبر : 279415 تاریخ ثبت : 1398/5/30 12:54 نظرات تایید شده : 0

تجلیل از ۳۴۲ دانش‌آموز و فرهنگی برتر گناوه +عکس

خلیج فارس: در آیینی از ۳۴۲ دانش آموز و فرهنگی گناوه که در رقابت‌های کشوری و استانی صاحب رتبه شدند باحضور مسئولان استانی در سالن استاد بهزاد این شهرستان تجلیل شد.

به گزارش «خلیج فارس» به نقل از ایرنا؛ در این آیین از رتبه‌های برتر زیر ۲۰۰۰ کنکور، دانش آموزان برتر مسابقات فرهنگی، هنری و مذهبی استانی و کشوری، فرهنگیان دارای مقام‌های استانی و  آزادگان سرافراز آموزش و پرورش شهرستان تجلیل به عمل آمد.

سرپرست معاونت سوادآموزی اداره کل آموزش و پرورش استان بوشهر در این آیین گفت: مجموعه آموزش و پرورش گناوه در برگزاری برنامه‌ها در استان سرآمد است و تقدیر از ۳۴۲ دانش آموز و فرهنگی برتر نمونه‌ای از این تلاش هاست.

عباس امید افزود: موفقیت های بدست آمده نتیجه تلاش های خالصانه و بدون چشمداشت معلمان و مربیانی است که با جان و دل برای پیشرفت فرزندان این مرزو بوم تلاش می‌کنند که جای تقدیر دارد.

وی اظهار داشت: با نگاه ویژه‌ای که فرماندار و دیگر مسئولان شهرستان گناوه نسبت به آموزش و پرورش دارند امیدواریم شاهد درخشش بیشتر دانش آموزان و فرهنگیان این منطقه باشیم.

مدیر آموزش و پرورش گناوه گفت: در این آیین از ۲۳ دانش آموز  رتبه زیر ۲ هزار در کنکور، ۶۸  فرهنگی دارای مقام های استانی شامل سرگروه‌های آموزشی، دبیران، مدیران و داوران،  ۱۹۶ دانش آموز  برتر در رقابت های رشته های ورزشی،  فرهنگی، هنری، قرآن و عترت در استان و  ۵۰ نفر برتر در مسابقات  علمی استانی و کشوری تجلیل می‌شود.

اسکندر احمدی افزود: به مناسبت سالروز ورود آزادگان سرافراز به کشور از ۵ آزاده فرهنگی نیز تقدیر می‌شود.

وی گفت: این آیین  هفتمین مرحله تقدیر از برترین های آموزش و پرورش شهرستان گناوه و آخرین مرحله در سال تحصیلی ۹۸- ۹۷  این مجموعه است.

مدیر آموزش و پرورش گناوه اظهار داشت: موفقیت های کسب شده نتیجه همراهی و همکاری مسئولان و اولیا است و آموزش و پرورش برای پیشرفت بیشتر و نتایج پربارتر نیازمند همکاری و همیاری همه بخش هاست.

وی خاطرنشان کرد: باید با کمک هم به تعلیم و تربیت فرزندان و آینده سازان با حمایت از آموزش و پرورش کمک کنیم.

کلمات کلیدی خبر : گناوه عباس امید دانش‌آموز
-->