پویاسامانه

تاریخ نمایش این آگهی : 1399/01/06 <br/> تعداد بازدید تاکنون : 21544913 تاریخ نمایش این آگهی : 1399/01/01 <br/> تعداد بازدید تاکنون : 19909394
کد خبر : 278218 تاریخ ثبت : 1398/5/23 18:14 نظرات تایید شده : 0

فرماندار: زمینه تسریع در تکمیل پروژه‌های راهسازی دیر فراهم شود

زمینه تسریع در تکمیل پروژه‌های راهسازی شهرستان دیر فراهم شودخلیج فارس: فرماندار شهرستان دیر گفت: زمینه تسریع در تکمیل پروژه‌های راهسازی شهرستان دیر فراهم شود.

به گزارش «خلیج فارس» به نقل از مهر؛ کریم علی‌حسنی بعد از ظهر چهارشنبه در نشست شورای اداری استان بوشهر اظهار داشت: دیر نهمین شهرستان استان بوشهر از نظر جمعیت و سومین شهرستان از نظر وسعت است.

وی تولید گوجه‌فرنگی خارج از فصل در شهرستان دیر را یک ظرفیت مهم دانست و اضافه کرد: مبادلات با کشور قطر از دیگر ظرفیت‌ها است که روزانه حدود ۴۰۰ تن محصولات از شهرستان دیر به قطر صادر می‌شود.

فرماندار شهرستان دیر یکی دیگر از ظرفیت‌های این شهرستان را تولید سالانه دو هزار و ۸۰۰ تن صید دانست و افزود: معادن از دیگر ظرفیت‌های شهرستان است که محصولات خوبی تولید و استخراج می‌شود.

وی به ظرفیت‌های منحصر به فرد شهرستان دیر در عرصه گردشگری اشاره کرد و ادامه داد: اقدامات خوبی در دولت تدبیر و امید در سطح شهرستان دیر انجام شده است و شاهد توسعه زیرساخت‌های شهری و روستایی هستیم.

علی‌حسنی خدمات دولت تدبیر و امید را بی‌نظیر خواند و بیان کرد: از جمله مشکلات شهرستان دیر می‌توان به بزرگراه دیر - بوشهر و راه دیر - بردخون اشاره کرد که تلفات بسیاری داشته است.

وی خواستار تسریع در اجرای پروژه راهسازی شهرستان دیر شد و خاطرنشان کرد: انقلاب خوبی در زمینه آب صورت گرفته است و در استان بوشهر شاهد کارهای بسیار خوبی هستیم.

فرماندار دیر با بیان اینکه شهرستان دیر همچنان در حوزه آب و فرسودگی خطوط با مشکلاتی روبرو است، تصریح کرد: نیمی از آب مصرفی ما آب چاه است که کیفیت آب پائین آمده است.

وی به ظرفیت بالای حجم صادرات شهرستان دیر اشاره کرد و ادامه داد: برای بررسی و کنترل وضعیت صادرات شاهد وقت‌گیر شدن امور هستیم که وجود ایکس‌ری در این شهرستان ضروری است.

علی‌حسنی خواستار رفع مشکل بیمه کارگران گلخانه‌ها شد.

کلمات کلیدی خبر : کریم علی‌حسنی راهسازی دیر
-->