پویاسامانه

تاریخ نمایش این آگهی : 1398/08/16 <br/> تعداد بازدید تاکنون : 5144073 تاریخ نمایش این آگهی : 1398/07/06 <br/> تعداد بازدید تاکنون : 10280679
کد خبر : 278210 تاریخ ثبت : 1398/5/23 17:10 نظرات تایید شده : 0

اسکله کانتینری بوشهر آماده بهره‌برداری

 اسکله ترمینیال کانتینری در بوشهر آماده بهره‌برداری استخلیج فارس: مدیرکل بنادر و دریانوردی استان بوشهر گفت: اسکله ترمینال کانتینری در بوشهر آماده بهره‌برداری است.

به گزارش «خلیج فارس» به نقل از مهر؛ سیاوش ارجمندزاده ظهر چهارشنبه در جمع مسئولان گمرکات بوشهر اظهار داشت: هم اکنون پروژه های توسعه ای بندر در حال انجام است و  پروژه احداث ۳۰۰ متر اسکله ترمینیال کانتینری مستقر در جزیره نگین پایان یافته و آماده بهره برداری است.

مدیرکل بنادر و دریانوردی استان بوشهر افزود: با افتتاح این پروژه، امکان پهلوگیری کشتی‌های ۵۰ هزار تنی در اسکله کانتینری نگین بوشهر فراهم می‌شود.

وی افزود: همچنین تاسیسات زیربنایی و جاده دسترسی به جزیره نگین از محل اعتبارات داخلی سازمان بنادر و دریانودری  در حال انجام است.

مدیرکل بنادر و دریانوردی استان بوشهر به اقدامات صورت گرفته توسط این اداره کل در راستای رشد و توسعه صنعت گردشگری دریایی اشاره کرد و گفت: در همین با استقرار کشتی مسافری - باری گراند فری در بندر بوشهر و تلاشها در راه اندازی خط بوشهر به قطر، در آینده نزدیک با ایجاد زیرساخت های لازم جابجایی مسافر و تورهای گردشگری در این مسیر عملی خواهد شد.

وی با اشاره به تغییر و اصلاح ساختار سازمانی صورت گرفته در سازمان بنادر و دریانوردی، گفت: تغییرات و اصلاح ساختار سازمانی در راستای سرعت بخشیدن به ارایه خدمات به سرمایه گذاران و بخش های مختلف صورت گرفته است.

-->