پویاسامانه

تاریخ نمایش این آگهی : 1398/08/16 <br/> تعداد بازدید تاکنون : 3963121 تاریخ نمایش این آگهی : 1398/07/06 <br/> تعداد بازدید تاکنون : 9102990
کد خبر : 278206 تاریخ ثبت : 1398/5/23 16:24 نظرات تایید شده : 0

مرکز علمی کاربردی گناوه در کشور برتر شد

مرکز علمی کاربردی گناوه برتر استانی در کشور شد خلیج فارس: مرکز آموزش علمی کاربردی بندرسازان گناوه از مراکز برتر استانی در کشور شناخته شد.

به گزارش «خلیج فارس»؛ رئیس مرکز آموزش علمی کاربردی بندرسازان گناوه روز چهارشنبه در گفت وگو با خبرگزاری جمهوری اسلامی اظهار داشت: این مرکز در بین ۵۱۸ مرکز جزو ۲۶ مرکز برتر استانی در کشور و در استان بوشهر نیز حایز رتبه اول شد.

رضا خدری افزود: سطح بندی مراکز علمی کاربردی کشور توسط معاونت نظارت دانشگاه مطابق مدل‌های مشتمل بر هشت عامل، ۵۵ ملاک و ۱۷۹ نشانگر ارزیابی و براساس امتیاز کسب شده  تعیین می‌شود که نتایج  آن در روز گذشته اعلام و  مرکز گناوه از استان بوشهر به عنوان برترین‌ها انتخاب شدهاست.

وی گفت: دانشگاه جامع علمی کاربردی تنها متولی نظام آموزشی عالی علمی کاربردی است که زیرنظر وزارت علوم تحقیقات و فناوری اداره و با هدف ارتقای دانش کار و ایجاد مهارت‌های متناسب با حوزه شغلی فعالیت افراد راه‌اندازی شده است.

وی بیان کرد: مرکز گناوه با توجه به نیاز منطقه در سال ۸۷ توسط شرکت تعاونی بندرسازان گناوه با مدیریت عبدالحسین خدری و حمایت مسئولان کشوری و استانی و سازمان بنادر و دریانوردی تاسیس شده‌است.

خدری ادامه داد: ثبت نام در این مرکز در دوره کاردانی از ۲۷ مرداد و کارشناسی از دوم شهریور شروع می‌شود و داوطلبانی که تا آخر شهریور موفق به اخذ مدرک دیپلم یا کاردانی شوند می‌توانند در مقطع کاردانی و کارشناسی ثبت نام کنند.

رئیس مرکز آموزش علمی کاربردی بندرسازان گناوه گفت: ثبت نام در این مرکز بدون کنکور است و رشته های مورد نیاز منطقه در آن دایر است.

وی افزود: این مرکز رشته کارشناسی بازرگانی بین المللی را تعریف کرده که در کشور برای اولین بار در مهرماه امسال جذب دانشجو می‌کند.

وی گفت: داوطلبان در دوره‌های کاردانی با ارایه دیپلم، کارشناسی مدرک کاردانی و دارای مدرک کارشناسی پیوسته بدون محدودیت نوع آنها در هر رشته‌ای که علاقه دارند ثبت نام کنند.

رئیس مرکز آموزش علمی کاربردی بندرسازان گناوه یاد آور شد: مدت زمان مقطع کاردانی و کارشناسی دو سال بصورت چهار نیم سال طول خواهد کشید و شهریه آن نیز یکی از پایین ترین شهریه‌ها را در بین دانشگاه‌های کشور دارااست.

کلمات کلیدی خبر : گناوه علمی کاربردی
-->