پویاسامانه

تاریخ نمایش این آگهی : 1398/08/16 <br/> تعداد بازدید تاکنون : 3927501 تاریخ نمایش این آگهی : 1398/07/06 <br/> تعداد بازدید تاکنون : 9067461
کد خبر : 278204 تاریخ ثبت : 1398/5/23 15:33 نظرات تایید شده : 0

فرماندار: کشت‌های گلخانه‌ای در دشتی توسعه پیدا می‌کند

کشت‌های گلخانه‌ای در دشتی توسعه پیدا می‌کندخلیج فارس: فرماندار دشتی بر ضرورت توسعه کشت های گلخانه ای در سطح شهرستان تاکید کرد و گفت: مشوق های لازم برای توسعه گلخانه ها در سطح شهرستان پیش بینی شود.

به گزارش «خلیج فارس» به نقل از مهر؛ عبدالله نادری صبح چهارشنبه در جلسه ستاد اقتصاد مقاومتی شهرستان دشتی اظهار داشت: یکی از دغدغه اصلی کشاورزان برای اجرای طرح های گلخانه ای ضمانت های بانکی است که انتظار داریم بانک های عامل همکاری لازم در این خصوص داشته باشند.

وی با بیان اینکه برای کشت های روباز محدودیت ایجاد شود، افزود: در جهت صرفه جویی در مصرف آب باید کشاورزان را به سمت کشت های گلخانه ای تشویق کنیم و از طرفی نیز برای خود کشاورزان نیز تاثیر گذار است.

نادری با اشاره به اینکه کشت های گلخانه ای برای افزایش تولیدات تاثیر گذار است، بیان کرد: کشت های گلخانه ای در دشتی توسعه پیدا می کند.

وی خاطر نشان کرد: مشوق های لازم برای توسعه گلخانه ها در سطح شهرستان پیش بینی شود که می طلبد جهاد کشاورزی برنامه ریزی لازم در این خصوص انجام دهد.

کلمات کلیدی خبر : عبدالله نادری گلخانه دشتی
-->