پویاسامانه

تاریخ نمایش این آگهی : 1398/08/16 <br/> تعداد بازدید تاکنون : 3926889 تاریخ نمایش این آگهی : 1398/07/06 <br/> تعداد بازدید تاکنون : 9066855
کد خبر : 278139 تاریخ ثبت : 1398/5/23 11:56 نظرات تایید شده : 0

قیمت دنا معمولی کارکرده؛ بالای ۸۰ میلیون تومان!

خلیج فارس: دنا معمولی مدت زیادی نیست که به بازار آمده و برای همین قدیمی‌ترین دنا معمولی دست دوم در بازار تولید سال ۹۴ است. برای خرید این ماشین‌های کارکرده باید دست کم ۸۰ میلیون تومان هزینه کنید. البته مواردی پیدا می‌شود که این ماشین را با قیمت ۷۵ میلیون تومان آگهی کرده‌اند، اما این ماشین‌ها کارکرد بالایی دارند و در این مدت حسابی ازش کار کشیده شده. با این وجود خرید دنا معمولی کارکرده در بازار دست دوم صرفه اقتصادی بیشتری دارد، چراکه اگر بخواهید دنا معمولی صفرکیلومتر بخرید، باید رقمی حدود ۱۱۵ میلیون تومان هزینه کنید. همه این‌ها در حالی است که قیمت مصوب کارخانه برای دنا معمولی صفر کیلومتر تنها ۶۶ میلیون تومان است.

 

قیمت دنا معمولی کارکرده مدل ۹۶؛ حدود ۹۵ میلیون تومان

به گزارش«خلیج فارس» به نقل از فرارو؛ دنا معمولی مدل ۹۶ در بازار دست دوم‌ها با قیمت ۹۶ میلیون تومان به فروش گذاشته شده. این دنا معمولی در دو سالی که از عمرش می‌گذرد حدود ۴۸ هزار کیلومتر راه رفته که رقم بالایی به حساب می‌آید. با این حال صاحب ماشین می‌گوید تا حالا تصادف نکرده و از نظر بدنه کاملا سالم است. او ادعا می‌کند این دنا معمولی از نظر فنی عالی عمل می‌کند. شیشه‌هایش دودی است و برای آن دوربین دنده عقب خریده است. روکش صندلی‌های را عوض کرده و کفی چرم یکپارچه رویش انداخته. صاحب این دنا معمولی مشکی رنگ می‌گوید بیمه‌نامه شخص ثالث تا پایان بهمن‌ماه اعتبار دارد.
 

یکی از فروشنده‌های دنا معمولی مدل ۹۶ می‌خواهد ماشین خود را به قیمت ۹۳ میلیون تومان بفروشد. او برای پیدا کردن مشتری فقط دنبال مصرف کننده می‌گردد و اصلا آبش با دلال‌ها به یک جوی نمی‌رود. او برای ماشینش شیشه دودی نصب کرده و کفی زیر پایی یک تکه قالبی انداخته است. صاحب ماشین می‌گوید این دنا معمولی مدل ۹۶ در دو سالی که از عمرش می‌گذرد تا حالا ۳۰ هزار کیلومتر راه رفته که رقم بالایی نیست، اما نمی‌توان به عنوان ماشین کم‌کارکرد رویش حساب کرد. صاحب ماشین ادعا می‌کند حتی یک لکه رنگ و خط و خش هم روی بدنه پیدا نمی‌شود و این دنا معمولی، ماشین تمیزی به حساب می‌آید.

قیمت دنا معمولی کارکرده مدل ۹۵؛ حدود ۹۰ میلیون تومان

یکی از صاحبان دنا معمولی، ماشین خاکستری‌رنگ خود را برای فروش اگهی کرده است. این ماشین که مدل سال ۹۵ است، در سه سالی که از تولید آن می‌گذرد حدود ۲۶ هزار کیلومتر کار کرده که رقم پایینی به حساب می‌آید و مشخص است راننده زیاد از ماشین کار نکشیده است. او این نکته را در توضیحاتش آورده و برای تعریف از دنا معمولی خود از عبارت بسیار کم کارکرد استفاده کرده است. صاحب ماشین می‌گوید این دنا معمولی از نظر فنی کاملا سالم است و بدنه‌اش حتی یک لکه رنگ هم ندارد. با همه این تفاسیر او می‌خواهد دنا معمولی مدل ۹۵ خود را با قیمت ۹۱ میلیون تومان بفروشد.

دنا معمولی دست دوم با قیمت ۸۷ میلیون و ۵۰۰ هزار تومان آگهی شده است. این خودرو سال ۹۵ تولید شده و در این سه سال حدود ۶۸ هزار کیلومتر راه رفته است. به عبارتی می‌توان گفت: صاحب قبلی حسابی از آن کار کشیده. صاحب آگهی می‌گوید خودش ماشین را از کارخانه تحویل گرفته و سند دست اول است. آنطور که صاحب ماشین می‌گوید، بیمه‌نامه شخص ثالث این دنا معمولی تا هفت ماه دیگر اعتبار دارد. او می‌گوید تا حالا از بیمه خسارت نگرفته برای همین تخفیف بیمه شخص ثالث کامل است. او دنا معمولی خود را کاملا سالم می‌داند و حاضر است این مورد را تضمین کند.
 
قیمت دنا معمولی کارکرده مدل ۹۴؛ حدود ۸۰ میلیون
به گزارش فرارو، دنا معمولی مدل ۹۴ در بازار ماشین‌های دست دوم با قیمت ۷۷ میلیون تومان به فروش گذاشته شده. این ماشین در چهار سالی که از عمرش می‌گذرد، حدود ۷۶ هزار کیلومتر راه رفته که رقم بالایی به نظر می‌رسد. چراکه یک خودرو خانگی نهایتا سالی ۱۵ هزار کیلومتر کارکرد دارد و به عبارتی یک ماشین تولید سال ۹۴ باید نهایتا ۶۰ هزار کیلومتر راه رفته باشد. صاحب این دنا معمولی مشکی رنگ می‌گوید بیمه شخص ثالث را به تازگی تمدید کرده و برای آن بیمه بدنه هم خریده است که تا یک سال دیگر اعتبار دارد. او اعتراف می‌کند که در عقب سمت شاگرد به اندازه یک کف دست رنگ دارد.

به گزارش فرارو، یک فروشنده دنا معمولی کارکرده مدل ۹۴ برای ماشین سفیدرنگ خود ۸۳ میلیون تومان قیمت گذاشته است. او ادعا می‌کند ماشین کاملا سالم است و فقط چند خط و خش روی بدنه افتاده. این دنا معمولی در چهار سالی که از تولید آن گذشته حدود ۹۶ هزار کیلومتر راه رفته و نشان می‌دهد صاحب قبلی حسابی از آن کار کشیده است. او می‌گوید بیمه‌نام شخص ثالث این دنا معمولی تا پایان اردیبهشت ۹۹ اعتبار دارد و فعلا لازم نیست به فکر هزینه خرید بیمه شخص ثالث باشید. صاحب ماشین بیمه‌نامه را سر موقع تمدید کرده و در این مدت حتی یک بار هم از بیمه خسارت نگرفته. به همین خاطر بیمه شخص ثالث این دنا معمولی دست دوم چهار سال تخفیف در کارنامه‌اش دارد.
-->