پویاسامانه

تاریخ نمایش این آگهی : 1398/08/16 <br/> تعداد بازدید تاکنون : 4486421 تاریخ نمایش این آگهی : 1398/07/06 <br/> تعداد بازدید تاکنون : 9624133
کد خبر : 278122 تاریخ ثبت : 1398/5/23 10:50 نظرات تایید شده : 0

دبیر بنیاد غدیر بوشهر: فرهنگ غدیر نجات‌بخش است

خلیج فارس: دبیر بنیاد بین المللی غدیر استان بوشهر گفت: امروز نجات کشور، حفظ و پایداری جمهوری اسلامی و عزت دنیا و آخرت به حفظ فرهنگ غدیر و غدیریان وابسته است و این فرهنگ غدیر نجاتبخش است.

فرهنگ غدیر نجات‌بخش است

به گزارش «خلیج فارس» به نقل از مهر؛ سردار حسین کارگر صبح چهارشنبه در همایش به سوی غدیر در تالار استاد بهزاد گناوه با تبریک دهه امامت و ولایت اظهار داشت: با گذشت چهل سال از عمر پربرکت نظام مقدس اسلامی، ۴۰ سال است که غدیریان در جهان بخصوص در خاورمیانه حماسه آفرینی می کنند.

دبیر بنیاد بین المللی غدیر استان بوشهر افزود:  نظام مقدس جمهوری اسلامی نظامی اسلامی، موثر، توانمند، متحد، منسجم، اثرگذار در خاورمیانه و جهان است که با تکیه بر فرهنگ غنی غدیر پایدار مانده است.

وی افزود: فرهنگ غدیر خارج از مرزها و در سراسر جهان توانمندی خود را به نمایش گذاشته است و امروز فتنه و توطئه های گوناگون تروریست های داعش و طالبان و امثال آنها در شرق و غرب ایران با این فرهنگ خاموش شده است.

سردار کارگر تصریح کرد: این فرهنگ غدیر است که امروز توانسته در برابر آمریکای جنایتکار، مستکبر، بدعهد و دروغگو ایستادگی کند و آن را با شکست روبرو کند.

وی اضافه کرد: مکتب غدیر همواره زنده و پاینده باقی مانده و هم خود را حفظ کرده و هم این تفکر را به سایر ملت های مظلوم انتقال دهد تا از این مکتب الهام گیرند.

وی با تقدیر از همه کسانی که در جهت بزرگداشت دهه امامت و ولایت و عید غدیر تلاش می کنند گفت: در روایات اسلامی و احادیث پیامبر(ص) عید غدیر عیدالله الاکبر و اشرف و اکبر اعیاد نامبرده شده است.

کارگر گفت: امروز نجات نظام و کشور، حفظ و پایداری جمهوری اسلامی و عزت دنیا و آخرت ما به حفظ فرهنگ غدیر و غدیریان وابسته است و این فرهنگ غدیر نجاتبخش است.

وی گفت: روز غدیر روز بزرگی که به استناد روایات و احادیث ائمه(ع) هیچ مناسبتی در طول سال به بزرگی و منزلت آن نیست و باید هر چه بیشتر با فرهنگ غنی غدیر آشنا شده و از برکات آن بهره مند شویم.

وی گفت: باید به نسل های آینده و فرزندان خود حقانیت و بر حق بودن این مکتب و آیین و دین را منتقل کرد و هیچ خدشه ای در اعتقادات شما به وجود نیاید که شما بر حق هستید.

همایش به سوی غدیر به مناسبت دهه امامت و ولایت به همت ستاد برگزاری مراسم دهه امامت و ولایت شهرستان گناوه سه شنبه شب در تالار استاد بهزاد گناوه با حضور مسئولان شهرستان و استان و اقشار مختلف مردم برگزار شد و مدیحه سرایی، پخش کلیپ به مناسبت غدیر، اجرای تواشیح و سرود، برگزاری مسابقه و اهداء جوایز سفر زیارتی مشهد از دیگر بخش های اجرا شده در این همایش معنوی بود.

-->