پویاسامانه

تاریخ نمایش این آگهی : 1398/08/16 <br/> تعداد بازدید تاکنون : 3927187 تاریخ نمایش این آگهی : 1398/07/06 <br/> تعداد بازدید تاکنون : 9067148
کد خبر : 278109 تاریخ ثبت : 1398/5/23 10:29 نظرات تایید شده : 0

استاندار: تکمیل طرح‌های عمرانی استان از اولویت‌ها است

تکمیل طرح‌های عمرانی استان بوشهر از اولویت‌ها استخلیج فارس: استاندار بوشهر با اشاره به توسعه زیرساخت‌های حوزه علمیه استان، گفت: تکمیل طرح‌های عمرانی استان بوشهر از اولویت‌ها است.

به گزارش «خلیج فارس» به نقل از مهر؛ عبدالکریم گراوند عصر سه‌شنبه در نشست بررسی روند اجرای طرح‌های عمرانی حوزه‌های علمیه استان بوشهر اظهار داشت: تقویت زیرساخت‌های علمی و دینی در استان بوشهر در دست اجرا است.

وی ادامه داد: تلاش‌های گسترده‌ای برای راه‌اندازی دانشگاه مذاهب اسلامی بوشهر صورت گرفته است و ساختمان موردنظر فراهم شده است و در این راستا اقدامات خوبی انجام شده است.

استاندار بوشهر با اشاره به اهمیت حوزه‌های علمیه و ماموریت طلاب در جامعه بیان کرد: نگاه ویژه‌ای به گسترش و تقویت زیرساخت‌های حوزه‌های علمیه استان بوشهر داریم.

وی خاطرنشان کرد: توسعه زیرساخت‌های و تکمیل پروژه‌های نیمه تمام حوزه‌های علمیه استان بوشهر بر اساس تاکید امام جمعه بوشهر مورد توجه قرار دارد که تسریع این پروژه‌ها باید در اولویت قرار بگیرد.

گراوند از حفظ و تقویت فرهنگ اسلامی به عنوان یک برنامه مهم یاد کرد و افزود: حل مشکلات در تسریع تکمیل طرح‌های عمرانی حوزه‌های علمیه استان بوشهر با جدیت دنبال می‌شود.

وی ادامه داد: حوزه‌های علمیه نقش مهمی در عرصه‌های انقلاب اسلامی و مقابله با تهاجم فرهنگی دشمن دارند که تقویت زیرساخت‌های آنها به عنوان پایگاه‌های مردمی در اولویت برنامه‌ها قرار دارد.

-->