پویاسامانه

تاریخ نمایش این آگهی : 1398/08/16 <br/> تعداد بازدید تاکنون : 4486364 تاریخ نمایش این آگهی : 1398/07/06 <br/> تعداد بازدید تاکنون : 9624076
کد خبر : 278099 تاریخ ثبت : 1398/5/23 10:19 نظرات تایید شده : 0

زمان پخش سریال ستاره اسکندری

خلیج فارس:سریال گیله‌وا که شایعه شده بود به دلیل بازی ستاره اسکندری و حواشی حضوری‌اش در ترکیه پخش نخواهد شد، سرانجام در آذر ماه روی آنتن خواهد رفت.

به گزارش «خلیج فارس» به نقل از فارس؛ «امیر بنان» تهیه کننده سریال «گیله‌وا»درباره تعویق در پخش این سریال گفت: به احتمال فراوان برای سالروز شهادت میرزا کوچک خان جنگلی که در آذر ماه است، این سریال پخش خواهد شد.

 			 				 					زمان پخش سریال ستاره اسکندری

وی در ادامه افزود: زمانی که ما برای پخش سریال تدارک دیده بودیم مقارن با جنگ منجیل بود که در همان زمان سریال گاندو جایگزین سریال ما شد و دیگر پخش سریال ما بعد از گاندو آنهم از لحاظ زمانی فایده‌ای نداشت چراکه که زمان مناسبی نبود.از طرفی هم «گیله‌وا» یک مینی سریال است و باید زمان مناسبی برای پخش آن در نظر گرفت.

مینی سریال «گیله‌وا» جدیدترین محصول سازمان هنری رسانه‌ای اوج است که در ۷ قسمت و در شهرهای کیاشهر، سیاهکل و تهران تصویربرداری شده است و از نکات قابل توجه این سریال ایفای نقش میرزا کوچک خان جنگلی توسط بهروز شعیبی است. همچنین از بازیگران اصلی این مینی سریال می‌توان به حمیدرضا پگاه، ستاره اسکندری، امیرحسین صدیق، بهروز شعیبی، مهدی زمین پرداز، امیرحسین هاشمی، مهران رجبی و پریا مردانیان اشاره کرد.

«گیله وا» به کارگردانی اردلان عاشوری با موضوعی عاشقانه در تلاش است با نگاهی عاطفی، به زندگی مردم شمال ایران در بستر اتفاقات تاریخی سال ۱۲۹۷ بپردازد و روایتگر سبک زندگی و روابط اجتماعی و عاطفی مردم ایران و نقش انگلستان در امور داخلی کشور در صد سال گذشته باشد. داستان اصلی قصه «گیله‌وا» عاشقانه‌ای بین دختر ارمنی و پسر شمالی است که در بستر وقایع آن دوران و قحطی می‌گذرد و چون میرزا کوچک خان جبهه اصلی مقابله با انگلیس‌ها در شمال کشور را داشته، برای جلوگیری از ایجاد قحطی در شمال کشور، در مقطعی به قصه ورود پیدا می‌کند و کاراکترهای اصلی قصه با او همراه می‌شوند.

کلمات کلیدی خبر : ستاره اسکندری سریال
-->