پویاسامانه

تاریخ نمایش این آگهی : 1398/08/16 <br/> تعداد بازدید تاکنون : 4885968 تاریخ نمایش این آگهی : 1398/07/06 <br/> تعداد بازدید تاکنون : 10022887
کد خبر : 278079 تاریخ ثبت : 1398/5/23 09:28 نظرات تایید شده : 0

غرق شدن مرد جوان در رودخانه سیروان کردستان

خلیج فارس: بخشدار مرکزی شهرستان سروآباد از غرق شدن یک مرد جوان ۱۸ ساله در رودخانه سیروان در حوزه استحفاظی این شهرستان خبر داد.

به گزارش «خلیج فارس»؛ بهروز علی نژاد روز چهارشنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا اظهار داشت: چند نفر از جوانان روستای بندول بخش مرکزی روز گذشته برای گردش و شنا کردن به اطراف رودخانه سیروان در محدوده روستایی به نام ئاو تال رفته بودند.

وی افزود: یک نفر از آنها به نام قانع کریمی ۱۸ ساله وارد رودخانه شده ولی به علت آشنا نبودن به فنون شنا غرق می شود و تلاش دوستانش برای نجات او بی فایده بود و آب جسد او را با خود برده بود.
بخشدار مرکزی سروآباد یادآور شد: با اطلاع اهالی روستای بندول بلافاصله هماهنگی با غواصان آتش نشانی مریوان انجام و اکیپ غواصی به محل اعزام و جستجو برای یافتن جسد فرد غرق شده آغاز شده و همچنان نیز ادامه دارد.

در چند سال گذشته با گرم شدن هوا در فصل تابستان جوانان برای شنا کردن به رودخانه سیروان می روند که به دلیل عمق زیاد آب در برخی از نقاط و عدم آشنایی کامل با فنون شنا برخی اوقات شاهد وقوع حوادث تلخ و غرق شدن مواجه می شویم.

سیروان یکی از رودخانه های مهم استان کردستان است که یکی از سرشاخه های مهم این رودخانه از شهرستان سروآباد می گذرد.

-->