پویاسامانه

تاریخ نمایش این آگهی : 1399/01/06 <br/> تعداد بازدید تاکنون : 23715284 تاریخ نمایش این آگهی : 1399/05/04 <br/> تعداد بازدید تاکنون : 778704
کد خبر : 278034 تاریخ ثبت : 1398/5/22 22:17 نظرات تایید شده : 0

۳۰ ویژه برنامه دهه امامت و ولایت در گناوه برگزار می‌شود

خلیج فارس:با برنامه‌ریزی صورت گرفته، به مناسبت دهه فرخنده و مبارک ولایت و امامت ۳۰ ویژه برنامه در شهرستان گناوه اجرا می شود.

به گزارش«خلیج فارس»؛ دبیر بنیاد بین‌المللی غدیر شهرستان گناوه در گفت‌وگو با خبرنگار مهر با تبریک دهه امامت و ولایت اظهار داشت: همزمان با دهه مبارک امامت و ولایت و به منظور گسترش فرهنگ دینی و معنوی در جامعه امسال نیز  برنامه‌های متنوع و گسترده‌ای توسط ستاد برگزاری مراسمات دهه امامت و ولایت در سطح شهرستان گناوه تدارک دیده شده است.

۳۰ ویژه برنامه دهه امامت و ولایت در گناوه برگزار می‌شود

 عبدالحمید شیخی افزود: در دهه امامت و ولایت ۳۰ ویژه برنامه از سوی این ستاد در شهرستان گناوه تدارک دیده شده است که این برنامه‌ها با برپایی دعای پرفیض عرفه و  نماز عید سعید قربان  آغاز و تا پایان این دهه مبارک ادامه دارد.

شیخی بیان کرد: پرچم سبز علوی همزمان با آغاز دهه امامت و ولایت توسط شهرداری بندر گناوه در ساحل این بندر به اهتزار درآمد.

وی تصریح کرد: در دهه امامت و ولایت  بیش از ۱۴ ایستگاه‌ صلواتی توسط هیئت‌های مذهبی و مساجد و پایگاه ها در نقاط مختلف شهر گناوه  برپا می‌شود.

وی گفت: ماشین نویسی، برنامه عکس کودکان غدیری، برگزاری دومین همایش به سوی غدیر، جشن ولادت امام هادی (ع)، دیدار با سادات شاهد،غبارروبی گلزار مطهر شهداء از برنامه های این دهه مبارک است.

وی اضافه کرد: مسابقه نقاشی کودکان در مصلی جمعه، جشن ویژه  غدیر به مدت دو شب در حسینیه سید بهزاد و فاطمیه، جشن بزرگ سادات در مرقد سید رضا کاظمی و روستای گماران، برپایی جشن بزرگ غدیر در مصلی جمعه در روز عید غدیر،جشن غدیر در روستای محمد صالحی،جشن پیروان ولایت در حسینیه ثارالله، جشن ولادت امام موسی کاظم (ع) توسط حوزه علمیه خواهران (ویژه خواهران) در حسینیه زین العابدین (ع)، جشن غدیر در هیئت ال یاسین، جشن روز مباهله همراه با محفل انسی با قرآن از جمله جشن‌های این دهه مبارک است که در برنامه تدارک دیده شده است.

شیخی افزود: پیاده روی خانوادگی از یادمان شهدای گمنام تا گلزار شهدا و برگزاری مسابقه خطبه خوانی غدیر در مصلی جمعه ، نورافشانی و نانوایی صلواتی و طبخ غذای نذری از دیگر برنامه های متنوع این دهه نورانی است.

وی تصریح کرد: آذین‌بندی شهر با پرچم و ریسه و نصب بنر، مانور خودرویی کاروان غدیری متشکل از اتومبیل‌ها  از گلزار شهدا و موتورسیکلت‌ها از یادمان شهدای گمنام در سطح شهر در روز عید نیز در برنامه‌ها تدارک دیده شده است که همه مردم را به حضور پرشور و استفاده از این برنامه‌ها دعوت می‌کنیم.

-->