پویاسامانه

تاریخ نمایش این آگهی : 1398/08/16 <br/> تعداد بازدید تاکنون : 8767938 تاریخ نمایش این آگهی : 1398/10/09 <br/> تعداد بازدید تاکنون : 2021327
کد خبر : 278032 تاریخ ثبت : 1398/5/22 22:16 نظرات تایید شده : 0

جشن دانش آموختگی دانشجومعلمان دانشگاه فرهنگیان بوشهر

خلیج فارس: معاون دانشگاه فرهنگیان استان بوشهر گفت: جشن دانش آموختگی ۴۲ دانشجومعلم دانشگاه فرهنگیان استان بوشهر برگزار شد.

ب گزارش«خلیج فارس»؛ عبدالرضا عربزاده در گفتگو با خبرنگار مهر با اشاره به این جشن اظهار داشت: این دانشجومعلمان ورودی سال ۱۳۹۴ بوده که در رشته های الهیات و معارف اسلامی و زبان انگلیسی به مدت ۴ سال در دوره کارشناسی در پردیس علامه طباطبایی دانشگاه فرهنگیان استان بوشهر تحصیل کردند و اکنون به افتخار معلمی نائل شده اند.

جشن دانش آموختگی دانشجومعلمان دانشگاه فرهنگیان بوشهر برگزار شد

معاون توسعه منابع و امور دانشجویی پردیس علامه طباطبایی دانشگاه فرهنگیان استان بوشهر گفت: تعداد دانشجومعلمان دانش آموخته امسال ما ۴۲ نفر است که در جشن دانش آموختگی تعداد ۳۰ نفر از آنها در مشهد مقدس حضور پیدا کرده اند و به مدت سه روز در یکی از هتل های مشهد اقامت و برنامه فرهنگی، تفریحی و زیارتی داشتند.

عربزاده افزود: دانشجومعلمان نیاز است تا پس از دانش آموختگی نیز علم آموزی را فراموش نکرده و در گام نخست در فکر ادامه تحصیل در مقاطع بالاتر باشند.

وی اظهار کرد: پیشنهادم به دانشجومعلمانی که دارای ظرفیت و توانمندی لازم برای کارهای مدیریتی هستند این است که پس از اتمام دوران تعهد خدمتی خود توانایی خود و رزومه خود را به دیگر نهادها و سازمان هاانتقال دهند.

عربزاده بیان داشت: با توجه به شناختی که در این ۴ سال از تک تک شماها دارم، این توانمندی و ظرفیت خدمت در عرصه های دیگر به ویژه در نهادهای زیرمجموعه وزارت آموزش و پرورش وجود دارد.

وی در ادامه خاطرنشان کرد: از هم اکنون به فکر شناخت بیشتر توانایی های خود باشید و بر روی این توانمندی های خود برای پیشرفت در مسیر زندگی خود کار کنید و امیدوارم که در سال های آینده هر یک از شماها را به عنوان یک مدیر توانمند در نهادهای مختلف به ویژه آموزش و پرورش در سطح کشور یا معلم توانمند ببینیم.

عربزاده تصریح کرد: اگر کسی می خواهد معلمی کند و یک معلم نمونه و برند باشد، می تواند در شهری که تدریس می کند با توجه به تلاش روزافزون و روش یادگیری و تدریس به روز تبدیل به یک معلم برند شود و اگر این اتفاق در دوره معلمی شما رخ دهد باز معلم موفقی خواهید بود.  

وی متذکر شد: هر کدام از شما دانشجومعلمان گرامی آدم های تاثیرگذاری هستید و این را از این نظر بیان می کنم که توانمندی های لازم برای این مهم را طول این سال ها در فعالیت های آموزشی، اجتماعی، فرهنگی و ... شما دیده ام.

عربزاده تاکید کرد: اگر با برنامه و خلاقیت از مهرماه وارد عرصه معلمی شوید، قطعا با توجه به توانمندهای علمی خود در شهر و روستای محل تدریس خود تبدیل به یک معلم برند و نمونه خواهید شد و اگر این اتفاق در زندگی شما افتاد آینده درخشانی را برای یکایک شما پیش بینی می کنم.

-->