پویاسامانه

تاریخ نمایش این آگهی : 1398/08/16 <br/> تعداد بازدید تاکنون : 3562363 تاریخ نمایش این آگهی : 1398/07/06 <br/> تعداد بازدید تاکنون : 8703482
کد خبر : 277948 تاریخ ثبت : 1398/5/22 12:48 نظرات تایید شده : 0

مدیرکل کمیته امداد: ۱۵۰ تفاهم‌نامه محرومیت‌زدایی در استان منعقد شد

۱۵۰ تفاهم نامه محرومیت‌زدایی در استان بوشهر منعقد شدخلیج فارس: مدیرکل کمیته امداد استان بوشهر گفت: ۱۵۰ تفاهم نامه مختلف با دستگاه های اجرایی و بانک های عامل در سطح مرکز استان بوشهر و شهرستان های تابعه منعقد کرده ایم.

به گزارش «خلیج فارس» به نقل از مهر؛ احمد لطفی صبح سه‌شنبه در نشست با مسئولان اجرایی استان بوشهر اظهار داشت: تنوع فعالیت ها در کمیته امداد برای ارائه خدمات به جامعه هدف سبب شده که این نهاد با دستگاه های مختلف قرارداد ببندد.

وی افزود: اجرای طرح های مختلف توسط کمیته امداد در عرصه ساخت و تعمیر مسکن، اشتغال، سلامت، پیگیری امور حقوقی، تحصیل دانش آموزان و دانشجویان، احیاء و ترویج سنت های حسنه و موضوعات فرهنگی نشان می دهد که کمیته امداد به تنهایی به اندازه بیش از ۹ وزارت خانه در حال تلاش است.

مدیرکل کمیته امداد استان بوشهر تصریح کرد: یکی از مهمترین اهداف این نهاد، توانمندسازی خانواده های تحت پوشش است که صرفا بر مبنای تفاهم با سایر دستگاه های اجرایی انجام می شود.

لطفی عنوان کرد: از بارزترین این تفاهم نامه ها، ساخت مسکن و ایجاد اشتغال است که نتایج مثبتی به همراه داشته است.

وی ادامه داد: به دنبال این هستیم که با احصاء ظرفیت های موجود در دستگاه های اجرایی، اقدامات لازم برای امضاء تفاهم نامه هایی فیمابین انجام تا مددجویان از این مزیت ها استفاده ببرند.

-->