پویاسامانه

تاریخ نمایش این آگهی : 1398/08/16 <br/> تعداد بازدید تاکنون : 3562143 تاریخ نمایش این آگهی : 1398/07/06 <br/> تعداد بازدید تاکنون : 8703261
کد خبر : 277806 تاریخ ثبت : 1398/5/22 01:33 نظرات تایید شده : 0

بقای دریانوردان در لیگ برتر فوتبال ساحلی

خلیج فارس: سرمربی تیم فوتبال ساحلی دریانوردان بوشهر گفت: بقا این تیم در لیگ برتر فوتبال ساحلی با برد هفته گذشته برابر ملوان بندرگز قطعی شده است.  

به گزارش «خلیج فارس»؛ عباس طبیب نژاد دوشنبه شب پس از شکست ۴ بر یک تیمش در برابر ایفا اردکان یزد در جمع خبرنگاران افزود: با توجه به قطعی شدن بقا تیم در لیگ برتر استفاده از بازیکنانی که در طول فصل کمتر به کار گرفته شدند در اولویت اصلی این تیم قرار دارد.

بقا دریانوردان در لیگ برتر فوتبال ساحلی قطعی است

 وی بیان کرد: با این وجود در بازی امشب برابر ایفا اردکان یزد استفاده از بازیکنان کم تجربه و نبود حسن جوادی تاثیر زیادی در نحوه بازی تیم ما داشت.

طبیب نژاد ادامه داد: در بازی امشب برابر ایفا اردکان مستحق پیروزی نبودیم چرا که بازیکنان عملکرد ضعیفی داشتند.

وی عنوان کرد: دروازه بان دوم تیم نیز با رفتن دروازه بان اصلی دریانوردان فشار روانی زیادی روی وی است و این باعث شده نتواند عملکرد ایده الی در دروازه داشته باشد.

سرمربی تیم فوتبال ساحلی دریانوردان بوشهر گفت: با این وجود بخاطر شکست در بازی امشب برابر ایفا اردکان از بوشهری ها عذرخواهی می کنیم.

 طبیب نژاد ادامه داد: در بازی‌های آینده به مراتب تیم دریانوردان جوان تر خواهد شد چرا که با مشخص شدن وضعیت بقا باید از هم اکنون  تمامی بازیکنان و بویژه برای فصل آینده میدان دیده شوند.

دریانوردان با این امتیازی ۲۳ امتیازی شد و در رده پنجم جدول قرار گرفت و ایفا اردکان نیز با ۳۶ امتیاز در رده سوم جایی گرفت.

در هفته هجدهم بازی ها دریانوردان به مصاف شهرداری سمنان می رود و ایفا اردکان یزد نیز با گلساپوش یزد دیدار می کند.

-->