پویاسامانه

تاریخ نمایش این آگهی : 1398/08/16 <br/> تعداد بازدید تاکنون : 4253270 تاریخ نمایش این آگهی : 1398/07/06 <br/> تعداد بازدید تاکنون : 9391913
کد خبر : 277802 تاریخ ثبت : 1398/5/21 22:00 نظرات تایید شده : 0

مدل‌هایی که با لباس‌های پوشیده به شهرت رسیدند+تصاویر

خلیج فارس: در این گزارش با چهار مدل لباس شجاع که کلیشه‌های مرسوم را زیر پا گذاشته اند تا به نمادی از لباس‌های پوشیده تبدیل شوند، آشنا خواهید شد.

۱. حلیمه عدن Halima Aden

مدل‌هایی که با لباس‌های پوشیده به شهرت رسیدند

مدل لباس سومالیایی که در آمریکا زندگی می‌کند، او نخستین مدل لباسی است ک. روی سکوی نمایش لباس، حجاب داشت، به طوریکه در شماری از نمایشگاه‌های مطرح مد و لباس از جمله Max Mara، و Alberta Ferretti، و Yeezy Season ۵، با حجاب ظاهر شد و همچنین برای تبلیغات تجاری Nike هم از حجاب ورزشی استفاده کرد.

۲. خدیجه دیاوارا Kadija Diyawara

مدل‌هایی که با لباس‌های پوشیده به شهرت رسیدند

او مدل لباس اهل مالی است و در مصر زندگی می‌کند و به دلیل داشتن حجاب در نمایشگاه‌های مختلف مد به شهرت رسیده است از جمله نمایشگاه مد و لباس Maki Oh، و Pyer Moss، و Chromat.

۳. إکرام عبدی عمر Ikram Abdi Omar

مدل‌هایی که با لباس‌های پوشیده به شهرت رسیدند

مدل لباس اهل سومالی که عکس او روی جلد مجله ووگ عربیا Vogue Arabia رفت، او پیش از آن در هفته مد حجاب لندن Modest Fashion Week شرکت کرده بود، و در پاییز ۲۰۱۸ میلادی در نمایشگاه لباس طراحی به نام خانم مولی گودارد Molly Goddard حضور داشت و مورد توجه رسانه‌ها قرار گرفت.

۴. شهیره یوسف Shahira Yusuf

مدل‌هایی که با لباس‌های پوشیده به شهرت رسیدند

او مدل لباس سومالیایی_انگلیسی است. در مجله‌های معروف مد مانند Vogue Arabia و British Vogue و Elle Magazine بار‌ها عکس او با حجاب و لباس‌های پوشیده منتشر شده است.

-->