پویاسامانه

تاریخ نمایش این آگهی : 1399/01/06 <br/> تعداد بازدید تاکنون : 24308197 تاریخ نمایش این آگهی : 1399/05/04 <br/> تعداد بازدید تاکنون : 1369905
کد خبر : 277680 تاریخ ثبت : 1398/5/21 10:14 نظرات تایید شده : 0

۴۰۰ میلیارد تومان پروژه بوشهر در هفته دولت افتتاح می‌شود

خلیج فارس: معاون امور عمرانی استاندار بوشهربا اشاره به روند اجرای پروژه‌های عمرانی در استان گفت: در این راستا ۴۰۰ میلیارد تومان پروژه عمرانی استان بوشهر در هفته دولت افتتاح و یا اجرایی می‌شود.

به گزارش «خلیج فارس»؛ مهرداد ستوده در نشست با خبرنگاران در بوشهر با بیان اینکه طرح‌های آبیاری تحت فشار در نخلستان‌های دشتستان توسعه یافته است اظهار داشت: در راستای اصلاح روش‌های آبیاری نخیلات و تبدیل غرق آبی به نوین، طرح نخلستان بر اساس سیاست اقتصاد مقاومتی در نخلستان‌های استان بوشهر تدوین و عملیاتی شد.

وی، از اجرای طرح‌های آبرسانی در استان بوشهر خبر داد و بیان کرد: طرح نهضت آبرسانی در شهرها و روستاهای استان بوشهر مورد توجه قرار گرفت به‌گونه‌ای که در 1.5 سال گذشته به اندازه 5 سال طرح‌های آبرسانی در استان بوشهر اجراء شد.

معاون امور عمرانی استاندار بوشهر با بیان اینکه اجرای طرح نخلستان تحول عظیمی در استان ایجاد کرده است گفت: در اجرای تغییر روش آبیاری سنتی به نوین در اراضی نخلستانی ضمن مصرف بهینه آب و بهبود تولید با کیفیت، سبب افزایش درآمد کشاورزان شده است.

ستوده با اشاره به روند اجرای  پروژه‌های عمرانی در استان گفت: در این راستا 400 میلیارد تومان پروژه عمرانی استان بوشهر در هفته دولت افتتاح و یا اجرایی می‌شود.

وی، بیان کرد: در این راستا در هفته دولت 98 طرح عمرانی با اعتبار 220 میلیارد تومان افتتاح و 470 میلیارد تومان کلنگ‌زنی می‌شود.

معاون امور عمرانی استاندار بوشهر، با اشاره به اعتبارات ارزش افزوده و عوارض آلایندگی خاطر نشان کرد: سال 1396 بیش از 424 میلیارد تومان از محل ارزش افزوده و عوارض آلایندگی به شهرداری‌ها و دهیاری‌ها پرداخت شد که این رقم در سال قبل به 618 میلیارد تومان افزایش یافت.

ستوده افزود: 80 میلیارد تومان پروژه‌های عمرانی افتتاحی در روستاها و 250 میلیارد تومان طرح‌های شهری اعتبارات آن از محل ارزش افزوده و عوارض آلایندگی تامین شده است.

کلمات کلیدی خبر : مهرداد ستوده پروژه عمرانی
-->