پویاسامانه

تاریخ نمایش این آگهی : 1398/08/16 <br/> تعداد بازدید تاکنون : 8520793 تاریخ نمایش این آگهی : 1398/10/09 <br/> تعداد بازدید تاکنون : 1774682
کد خبر : 277534 تاریخ ثبت : 1398/5/20 11:43 نظرات تایید شده : 0

تصاویر/ بشار اسد نماز عید قربان را اقامه کرد

خلیج فارس:بشار اسد نماز عید قربان را در مسجد الافرام واقع در دمشق اقامه کرد.

به گزارش فرارو، این نماز با حضور رئیس جمهور، وزیر اوقاف، مفتی اعظم سوریه، شماری از مقامات ارشد دولتی و حزبی، اعضای پارلمان، جمعی از علمای دینی اسلامی و جمعی از شهروندان سوریه با امامت دکتر حسان عوض برگزار شد.

شیخ عوض، خطبه خوان عید ضمن پرداختن به مفاهیم والای عید قربان و آموزه‌­های انسانی آن برای مقابله با آفت­‌های ایمان و تقویت روح فداکاری در راه میهن خطاب به رئیس جمهور سوریه گفت: کشور را در سخت­‌ترین شرایط رهبری کردی و ما نیز به تأسی از تو مقاومت کردیم، خداوند تو و وطن را با فداکاری­‌های ارتش شجاع بر تروریسم و تروریست‌­ها پیروز کرد.

دکتر عوض گفت: عید قربان به ما متذکر می شود که پیامبر اکرم(ص) اخلاق صالح، عدالت، محبت، صلح، و همکاری بین ملت ها را به بشریت تعلیم می داد، اما متاسفانه در این روزها کسانی وجود دارند که دین اسلامی صحیح را با افراطگرایی، خشونت، و اقدامات جنایتکارانه خود تحریف می کنند.

وی عید قربان برای حفظ سوریه و اهل آن دعا و برای ارتش شجاع مان، پیروزی و برای شهدا، رحمت مسئلت کرد و موفقیت برای رئیس جمهور را از خداوند متعال خواستار شد.

(تصاویر)

(تصاویر)

(تصاویر)

(تصاویر)

(تصاویر)

(تصاویر)

(تصاویر)

-->