پویاسامانه

تاریخ نمایش این آگهی : 1398/08/16 <br/> تعداد بازدید تاکنون : 4356503 تاریخ نمایش این آگهی : 1398/07/06 <br/> تعداد بازدید تاکنون : 9494675
کد خبر : 277504 تاریخ ثبت : 1398/5/20 10:28 نظرات تایید شده : 0

ورزشی نویسان گناوه تجلیل شدند

خلیج فارس: اداره ورزش و جوانان گناوه به مناسبت گرامیداشت ۱۷ مرداد روز یکشنبه در آیینی از خبرنگاران ورزشی نویس این شهرستان تجلیل کرد.

به گزارش «خلیج فارس» به نقل از ایرنا؛ رئیس اداره ورزش و جوانان گناوه در این آیین گفت: خبرنگاران در توسعه و تخصیص امکانات و توجه بیشتر مردم به رشته های مختلف ورزشی نقشی مهم ایفا و در این مسیر خوب عمل کرده اند.

ورزشی نویسان گناوه تجلیل شدند

رحمان عمادی افزود: بخش زیادی از موفقیت‌های بدست آمده در مجموعه ورزش این شهرستان مدیون انعکاس خبر و راهکارهای فعالان عرصه خبری بوده است.

وی بیان کرد: ورزشکاران و تیم های ورزشی شهرستان در سطح استان و کشور در جایگاه خوبی قرار دارند و این حاصل زحمات متولیان ورزش، پشتکار آنان و تلاش خبرنگاران برای انعکاس رویدادهای ورزشی و حمایت‌های آنان از این قشر بوده است.

عمادی گفت: خبرنگاران با استفاده از انتقاد منصفانه و ارایه راهکار باعث تحول و پویایی در عرصه ورزش خواهند شد و از آنان استقبال می‌کنیم.

رئیس اداره ورزش و جوانان گناوه  با یاد و خاطره شهدای رسانه و خبرنگاران فقید ورزشی شهرستان از جمله عبدالعزیز افتخاری گفت: خبرنگاران شهرستان در طول سال نسبت به انعکاس و پوشش خبری رویدادها و برنامه‌های ورزشی پیشقدم بوده و شایسته تجلیل هستند.

در این آیین از خبرنگاران با اهدای لوح و جوایز تجلیل بعمل آمد.

-->