پویاسامانه

تاریخ نمایش این آگهی : 1399/01/06 <br/> تعداد بازدید تاکنون : 21578739 تاریخ نمایش این آگهی : 1399/01/01 <br/> تعداد بازدید تاکنون : 19943205
کد خبر : 277399 تاریخ ثبت : 1398/5/19 19:12 نظرات تایید شده : 0

تصاویر/ تجلیل از خبرنگاران استان بوشهر

خلیج فارس: فعالان رسانه‌ای و اصحاب رسانه استان بوشهر در مراسمی با حضور امام جمعه و مدیرکل صدا و سیمای استان بوشهر تجلیل شدند.

تجلیل از خبرنگاران استان بوشهر به روایت تصویر

به گزارش«خلیج فارس» به نقل از تسنیم؛ آیت‌الله غلامعلی صفایی بوشهری ظهر امروز در آیین تجلیل از خبرنگاران در صدا و سیمای استان بوشهر با بیان اینکه خبررسانی به موقع سبب رشد و پیشرفت جامعه می‌شود اظهار داشت: خبررسانی به موقع سبب رشد و پیشرفت جامعه در ابعاد گوناگون، افزایش آگاهی جامعه و احساس مسئولیت اجتماعی می‌شود.

نماینده ولی فقیه در استان بوشهر یکی‌ از جلوه‌های‌ استکبار جهانی را امپریالیسم‌ خبری‌ دانست و تصریح کرد:امپریالیسم خبری با ابزارهای گوناگون بر افکار عمومی و ادراکی مردم در جهان مدیریت می‌کند تا بتواند از این طریق اهداف خود را محقق کند.

امام جمعه بوشهر  رسالت خبرنگاران را همانند انبیاء الهی دانست و تاکید کرد: رسالت صحیح خبرنگاران انقلابی مقابله با اهداف رسانه استکباری است که تاکنون اصحاب رسانه انقلابی، موفق عمل کرده‌اند.

آیت‌الله صفایی بوشهری با بیان اینکه خبرنگاران در خط مقدم مقابله با رسانه استکباری و امپریالیسم‌ خبری‌ قرار دارند افزود:در شرایط کنونی که با تهاجم فرهنگی استکباری روبه‌رو هستیم تقویت جبهه مقاومت رسانه‌ای و خبری امر مهم و ضروری است.

مدیرکل صدا و سیمای استان بوشهر هم با تاکید بر تقویت جبهه رسانه‌ای مقابله با رسانه استکباری افزود: خبرنگاران در عرصه آگاهی بخشی  در راستای خبررسانی به موقع نقش تعیین کننده‌ای دارند.

سیدحسین ناظر با اشاره به اینکه خبرنگاران عرصه رسانه ملی و استانی پرتلاش هستند خاطرنشان کرد:اکنون صدا و سیمای بوشهر با پوشش تصویری و صدا تمام نقاط استان بوشهر و بعضا برخی از کشورهای منطقه خلیج فارس را پوشش می‌دهد.

در این آیین از خبرنگاران استان بوشهر قدردانی شد.

-->