پویاسامانه

تاریخ نمایش این آگهی : 1399/01/06 <br/> تعداد بازدید تاکنون : 24263070 تاریخ نمایش این آگهی : 1399/05/04 <br/> تعداد بازدید تاکنون : 1324857
کد خبر : 277240 تاریخ ثبت : 1398/5/19 00:12 نظرات تایید شده : 0

پدر و پسری از غرق شدن در ساحل دلوار نجات یافتند+عکس

خلیج فارس: پدر و پسری که در آب‌های ساحلی دلوار در حال غرق شدن بودند، با کمک امدادگران نجات یافتند.

به گزارش «خلیج فارس» به نقل از باشگاه خبرنگاران جوان؛ مدیرعامل جمعیت هلال احمر استان بوشهر گفت: ساعت فردی ۲۲ دیشب (پنجشنبه هفدهم مرداد) با مراجعه به پایگاه هلال احمر دلوار اعلام کرد که پدر و برادرش برای شنا به دریا رفته و در ساحل این بندر ناپدید شده‌اند.

غلامرضا حاجیانی افزود: بلافاصله تیم امدادونجات پایگاه دریایی جمعیت هلال احمر تنگستان در دلوار به موقعیت حادثه رفتند.

https://cdn.yjc.ir/files/fa/news/1398/5/18/10369005_776.jpg

او ادامه داد: امدادگران بعد از بیست دقیقه تلاش، مصدومان را با قایق نجات به پایگاه امداد و نجات شهید محمد جمادی منتقل کردند و  آنان را به نیرو‌های اورژانس تحویل دادند.

مدیرعامل جمعیت هلال احمر استان بوشهر بیان کرد:دو مصدوم حادثه با آمبولانس اورژانس ۱۱۵ به مرکز درمانی منتقل شدند.

حاجیانی بیان کرد: این عملیات امداد و نجات با همکاری اورژانس دلوار، نیروی انتظامی، آتش نشانی وجمعیت هلال احمر تنگستان انجام گرفت.
دریا زدگی شدید چهار خدمه موتور لنج صیادی

مدیرعامل جمعیت هلال احمر استان بوشهر همچنین گفت: دیشب با دریافت گزارشی درباره مصدومیت تعدادی از خدمه یک فروند موتور لنج صیادی که به علت نقص فنی حدود ۵مایلی خور گناوه لنگر انداخته بود، تیم امدادونجات پایگاه دریایی هلال احمر شهرستان گناوه به موقعیت لنج حادثه دیده اعزام شدند.

حاجیانی افزود: در این حادثه به دلیل طوفانی بودن دریا چهار نفر از ملوانان موتور لنج حادثه دیده دچار دریازدگی شدید شده بودند که بعد از ارزیابی اولیه مصدومین توسط قایق نجات به پایانه مسافربری گناوه به خارک انتقال یافتند.

او بیان کرد: یک نفر از آنان سرپایی مداوا شد و سه نفر دیگر با آمبولانس اورژانس ۱۱۵ به مرکز درمانی منتقل شدند.

کلمات کلیدی خبر : غرق شدگی دلوار
-->