پویاسامانه

تاریخ نمایش این آگهی : 1398/08/16 <br/> تعداد بازدید تاکنون : 4908511 تاریخ نمایش این آگهی : 1398/07/06 <br/> تعداد بازدید تاکنون : 10045503
کد خبر : 276874 تاریخ ثبت : 1398/5/16 11:36 نظرات تایید شده : 3

ماجرای فیلم استاندار سابق کهگلویه و بویراحمد چه بود؟+عکس

خلیج  فارس:پایگاه اطلاع رسانی صبح زاگرس نوشت:

انتشار یک کلیپ از زندگی خصوصی استاندار سابق کهگیلویه و بویراحمد در حالی صورت گرفت که سرویس‌های جاسوسی غرب از مدت‌ها پیش احمدی را تحت فشار قرار داده بودند تا علیه نظام جمهوری اسلامی موضعگیری و صحبت کند و پس از مخالفت‌های احمدی با وجود مشکلاتی که برای وی به وجود امد اقدام به انتشار این فیلم کرده اند.

پس از انتشار فیلمی از استاندار سابق کهگیلویه و بویراحمد در فضای مجازی گمانه زنی‌هایی در خصوص این فیلم فراگیر شد و هر کسی درباره آن از دید خود اظهار نظر می‌کرد.
 


به نحوی که از روز که این کلیپ منتشر شد تلاطم گوناگون فضای مجازی استان را بابت انتشار یک کلیپ نامناسب از وضعیت استاندار سابق کهگیلویه و بویراحمد دیده باشید، اما خوب است برای اولین بار نا گفته‌هایی را از یک منبع آگاه و نزدیک به استاندار سابق در این خصوص بدانیم.

از قرار معلوم مدت زیادی است که تحرکات و تعقیبات غیرمعمولی حوالی محل کار و زندگی استاندار دیده میشود، چیزی که خود احمدی چندبار به آن مشکوک میشود و دستور تحقیق می‌دهد.
 
ماجرای فیلم علی محمد احمدی استاندار سابق کهگلویه و بویراحمد چه بود؟

جدای از این ماجرا احمدی در مدتی که در یک سفر در تهران برای پیگیری اموراتی در یک شرکت سرمایه گذاری حاضر میشود، با خانمی در آن شرکت آشنا میشود و این آشنایی و مراوده در نهایت به ازدواج وی با این خانم منجر می‌شود و نهایتا وی خانه‌ای را برای وی در تهران اجاره می‌کند.

این سرویس جاسوسی که مدت‌ها در کمین این قضایا می‌ماند، در نهایت یک روز با دادن مقداری پول به نگهبان مجتمع مسکونی که احمدی آن را بطور موقت اجاره کرده است، در نبود احمدی که در یاسوج به سر می‌برده است، اقدام به کارگزاری وسایل حرفه‌ای دوربین میکند.

در فیلم منتشر شده، احمدی چندین بار به فضای اتاق مشکوک میشود، اما چیزی نمی‌بیند و موید این موضوع است که دوربین بشکل حرفه‌ای کارگزاری شده است و کار تیم‌های معمولی نیست.

بدین شکل احمدی در دام این سرویس که خود را در پوشش یک شرکت قرار داده است قرار میگیرد، تقریبا سه روز پس از ضبط فیلم در بازه‌ای که احمدی در یاسوج حضور دارد، پیام‌های تهدید کننده‌ای بشکل ناشناس بروی شماره تلفن خصوصی وی که فقط خانواده اش در جریان آن هستند، قرار میگیرد.

نهایتا وی پس از چند هفته که این پیام‌های تهدید کننده را نادیده میگیرد با یک سی دی همراه آدرسی در تهران مواجه میشود که حاوی همین فیلمی است که در فضای مجازی منتشر شده است.

پس از انجام قرار‌های متعدد، سرویس فوق که در پی اخاذی از احمدی است ابتدا به منظور اینکه وی شک نکند مبالغ پولی از وی طلب میکند تا برای وی مسجل شود اخاذی فقط شکل پولی دارد، اما نهایتا وی با هشدار نهایی روبرو میشود که باید ویزای خروج از کشور بگیرد و به همراه خانواده مقیم کانادا شود و در یک برنامه تلویزیونی حاضر شود و علیه جمهوری اسلامی ایران شروع به صحبت کند.

روز‌ها و ماه‌ها احمدی درگیر این موضوع است و پاسخ منفی میدهد، ولی از آنجاییکه این تیم ماموریت دارد که صبور باشد ماه‌ها مقاومت احمدی را میپذیرد، ولی همچنان بر خواسته خود اصرار می‌ورزند نهایتا وقتی می‌بینند که احمدی زیر بار نمی‌رود و این اقدام را اجرا نمیکند به وی پیشنهاد میکنند که یک فایل ویدیویی با همین مضمون در ایران پر کند قبول میکنیم، اما نهایتا باز هم نمیپذیرد.

برای فشار به احمدی خانواده وی از مدتی قبل در جریان ماجرا توسط این تیم قرار می‌گیرند، اما علی رغم اختلافات خانوادگی احمدی باز هم نمی‌پذیرد و نهایتا کلیپ برای نخستین بار از کانال‌های ضد انقلاب پخش میشود و سپس با همان لوگوی شان در فضای مجازی کشور منتشر میشود نکته‌ای که مورد غفلت منتشرکنندگان قرار میگیرد!
-->