پویاسامانه

تاریخ نمایش این آگهی : 1399/01/06 <br/> تعداد بازدید تاکنون : 21594307 تاریخ نمایش این آگهی : 1399/01/01 <br/> تعداد بازدید تاکنون : 19958765
کد خبر : 276544 تاریخ ثبت : 1398/5/14 22:19 نظرات تایید شده : 0

فرماندار: گناوه در جذب و پرداخت تسهیلات موفق عمل کرده است

خلیج فارس: فرماندار گناوه گفت: شهرستان گناوه در جذب و پرداخت تسهیلات اشتغال فراگیر و توسعه روستایی از شهرستان های موفق بوده و در سال گذشته اعتبارات خوبی دریافت و در اختیار متقاضیان قرار گرفت.

به گزارش «خلیج فارس» به نقل ازمهر؛ سید علی پاک نژاد عصر دوشنبه در نشست تبیین برنامه عملیاتی طرح توسعه فراگیر ویژه ۳۱ شهرستان محروم و کمترتوسعه یافته در فرمانداری شهرستان گناوه اظهار داشت: با توجه به اینکه شهرستان گناوه جز ۳۱ شهرستان کمتر توسعه یافته و هدف وزارت کشور قرار گرفته برنامه ریزی برای طرح توسعه شهرستان در نظر گرفته شده است و باید از این فرصت بهره و استفاده لازم را برد.

شهرستان گناوه در جذب و پرداخت تسهیلات موفق عمل کرده است

فرماندار گناوه با اشاره به اینکه در شهرستان گناوه جلسات اقتصاد مقاومتی،رفع موانع تولید و اشتغال و سرمایه گذاری شهرستان به منظور برنامه ریزی برای طرح توسعه شهرستان منظم برگزار  شده افزود: به منظور استفاده بهینه از ظرفیت و موقعیت قرار گرفتن شهرستان در جمع ۳۱ شهرستان هدف توسعه کشور، ستاد و جلسات مختلف در شهرستان تشکیل شده است.

وی ادامه داد: تشکیل شورای هماهنگی توسعه شهرستان،کمک های فنی و اعتباری موضوع بند الف تبصره ۱۸ قانون بودجه، تاسیس صندوق های اعتباری با رویکرد کارآفرینی در روستاها و بکارگیری تسهیل گران بومی برای هدایت و نظارت بر این صندوق ها، تخصیص اعتبار حداکثری در شورای برنامه ریزی استان به طرح های اولویت دار، توجه به ابعاد توسعه در همه عرصه ها ازجمله اقتصادی، اجتماعی و فرهنگی و اجرای طرح های قابلیت سرمایه گذاری از عمده تسهیلات و مزایای درنظر گرفته شده برای شهرستان های کمتر توسعه یافته شناخته شده است.

وی گفت: شهرستان گناوه در زمینه جذب و پرداخت تسهیلات اشتغالزایی فراگیر و توسعه روستایی از شهرستان های موفق بوده و در سال گذشته اعتبارات خوبی دریافت و در اختیار متقاضیان قرار گرفت.

پاک نژاد ادامه داد: در سال گذشته مبلغ ۳۰ میلیارد تومان در بخش اشتغالزایی فراگیر و توسعه روستایی در اختیار سرمایه‌گذاران برای اجرای طرح‌ها قرار گرفت که برخی از طرح ها بهربرداری شد و تعدادی نیز در هفته دولت و دهه فجر امسال به بهره برداری خواهد رسید.

وی با اشاره به شناسایی فرصت‌های سرمایه گذاری در شهرستان گناوه خاطر نشان کرد: سعی شده تا همه زیرساخت ها لازم و مجوزهای قانونی برای سرمایه گذاری شناسایی شده و شورای عالی سرمایه گذاری در شهرهای ریگ و گناوه با کمک شورا و شهرداری تشکیل شده است.

فرماندار گناوه گفت: دو طرح مهم اقتصادی شامل شهرک‌های شیلاتی و کشاورزی در شهرستان گناوه در اجرای تحقق اقتصاد مقاومتی در نظر گرفته شده که شهرک شیلاتی رودشور با پیگیری های صورت گرفته در دست اجرا و شهرک گلخانه ای با همکاری جهاد کشاورزی در روستاهای  محمدی و گوابین بزودی انجام می شود.

-->