پویاسامانه

تاریخ نمایش این آگهی : 1398/08/16 <br/> تعداد بازدید تاکنون : 3926926 تاریخ نمایش این آگهی : 1398/07/06 <br/> تعداد بازدید تاکنون : 9066893
کد خبر : 275345 تاریخ ثبت : 1398/5/8 18:58 نظرات تایید شده : 0

کتابخانه‌ تخصصی انقلاب اسلامی در استان راه‌اندازی می‌شود

خلیج فارس:رئیس شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی استان بوشهر گفت: کتابخانه‌ تخصصی انقلاب اسلامی در استان بوشهر راه‌اندازی می‌شود.

به گزارش«خلیج فارس» به نقل از مهر؛ حجت‌الاسلام یوسف جمالی بعد از ظهر سه‌شنبه در نشست اعضای شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی استان بوشهر اظهار داشت: تقویت، تحکیم ارزش‌ها، ارکان اسلامی و تحقق آرمان‌های امام و رهبری از وظایف مهم شورای تبلیغات اسلامی است.

کتابخانه‌ تخصصی انقلاب اسلامی در استان بوشهر راه‌اندازی می‌شود

وی تقویت اتحاد و همگرایی و وحدت را از اهداف شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی دانست و بیان کرد: شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی استان بوشهر کهن‌ترین نهاد انقلابی در سطح کشور است.

رئیس شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی استان بوشهر از برنامه‌ریزی برای تشکیل کارگروه پژوهشی برای انجام کارهای علمی خبر داد و اضافه کرد: تهیه بانک اطلاعاتی انقلاب اسلامی را به صورت جدی دنبال می‌کنیم.

وی افزود: مردم می‌توانند عکس، فیلم و اسناد مربوط به روزهای قبل و بعد از پیروزی انقلاب را به دفاتر شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی در مرکز استان و سایر شهرستان‌ها تحویل دهند و پس از الکترونیکی شدن آن را تحویل بگیرند.

جمالی از راه‌اندازی کتابخانه تخصصی  انقلاب اسلامی در استان بوشهر خبر داد و گفت: علاقمندان می‌توانند اگر کتاب و نوشته‌ای با موضوع انقلاب اسلامی دارند در اختیار شورا هماهنگی انقلاب اسلامی قرار دهند.

-->