پویاسامانه

تاریخ نمایش این آگهی : 1398/07/06 <br/> تعداد بازدید تاکنون : 15668178 تاریخ نمایش این آگهی : 1398/08/16 <br/> تعداد بازدید تاکنون : 13953611
کد خبر : 275208 تاریخ ثبت : 1398/5/8 10:33 نظرات تایید شده : 0

پاس گناوه مصمم صعود به لیگ‌برتر فوتبال ساحلی کشور

خلیج فارس: پاس گناوه یکی از نمایندگان استان بوشهر در لیگ دسته اول فوتبال ساحلی کشور برای صعود به لیگ برتر مصمم است.

پاس گناوه مصمم صعود به لیگ برتر فوتبال ساحلی کشور است

به گزارش «خلیج فارس»؛ سرمربی تیم پاس گناوه به خبرنگار ایرنا گفت: این تیم به رغم مشکلات مالی و نبود حمایت، تمرینات  خود را از سه ماه پیش آغاز کرده و همه توان و تلاش خود را بکار خواهد بست که به لیگ برتر کشور صعود کند.

علیرضا ناصری پوران افزود: به رغم اینکه حریفان هزینه های زیادی کردند که بتوانند به لیگ برتر راه یابند اما بودجه این تیم با هزینه شخصی بازیکنان و کادرفنی تاکنون تامین شده و در ادامه کار اگر بدین منوال باشد دچار مشکل خواهیم شد.

وی اظهار داشت: تاکنون یک مسئول سر تمرینات حضور نیافته که امیدواریم به کمک این تیم بشتابند.

ناصری پوران گفت: این تیم برای دیدارهای بیرون از خانه به دلیل مشکلات مالی دغدغه جدی دارد و از هم اینک در فکر وسیله مناسبی برای رفتن به چابهار که باید مسافت ۲۳ ساعتی را طی کنیم هستیم.
سرمربی تیم پاس گناوه افزود: دیدار اول برای همه تیم ها سخت و دشوار است اما بازیکنان این تیم با ارایه یک بازی خوب و کارهای فردی توانست پیروز شود.

سرپرست تیم مقاومت شهید نوروزی چلیچه شهرکرد هم علت باخت این تیم را مقابل پاس اشتباهات داوری دانست و گفت: داوری که در این دیدار سوت زد پارسال در لیگ زیرگروه قضاوت کرد و اشتباهاتی زیادی بویژه علیه تیم ما داشت.

اسفندیار احمدی افزود: در دیدار مقابل پاس داور 2 صحنه پنالتی مسلم را به سود ما نادیده گرفت که می توانست نتیجه را تغییر دهد.

وی گفت: از ناظر بازی دیدار با پاس انتظار دارم فیلم بازی را به فدراسون فوتبال گزارش و ارایه دهد.

سرمربی این تیم اظهارداشت:  مصاحبه های زیادی با رسانه ها در باره داوری انجام دادم و  نتیجه بخش نبوده است.

وی گفت: تیم ما در برابر  پاس که توانست بازی خوبی ارایه کند لایق شکست نبود و اگر داور 2و صحنه هند را می گرفت می توانیم نتیجه را عوض کنیم.

پاس گناوه در هفته نخست رقابت های لیگ دسته اول  فوتبال ساحلی کشور موفق شد با نتیجه ۳ بر یک تیم مقاومت شهید نوروزی چلیچه شهر کرد را شکست دهد.

رقابت های لیگ دسته اول فوتبال ساحلی کشور در دو گروه ۵ تیمی برگزار می شود که تیم های سرگروه به لیگ برتر راه می یابند.

-->