پویاسامانه

تاریخ نمایش این آگهی : 1399/01/06 <br/> تعداد بازدید تاکنون : 21853518 تاریخ نمایش این آگهی : 1399/01/01 <br/> تعداد بازدید تاکنون : 20217573
کد خبر : 275091 تاریخ ثبت : 1398/5/7 15:33 نظرات تایید شده : 0

واکنش آذری جهرمی به گمانه‌زنی‌ها درباره نامزدیش در انتخابات

خلیج فارس:برخی از فعالان رسانه‌ای و شبکه‌های اجتماعی اصلاح‌طلب با آذری جهرمی دیداری داشته اند که طی آن صحبت‌های مختلفی در خصوص احتمال کاندیداتوری وی برای انتخابات ۱۴۰۰ مطرح شده است.

به گزارش«خلیج فارس»؛محمد جواد آذری جهرمی وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات در گفتگو فارس، در مورد اینکه در فضای مجازی گفته می‌شود، قصد کاندیداتوری در انتخابات ریاست جمهوری ۱۴۰۰ را دارید گفت: با ما شوخی نکن!

گفتنی است این روز‌ها در فضای مجازی اخبار ضد و نقیضی از تصمیم کاندیداتوری وزیر ارتباطات برای انتخابات ریاست جمهوری منتشر می‌شود. هرچند عضو کابینه دوازدهم این موضوع را شوخی تلقی کرده است، اما ۱۶ اردیبهشت ماه سال جاری بود که علی اصغر شفیعیان فعال رسانه‌ای اصلاح‌طلب از دیدار انتخاباتی آذری جهرمی در اسفند ۹۷ با تعدادی از فعالان رسانه‌ای اصلاح طلب پرده برداشت.

به گفته این فعال رسانه‌ای اصلاح‌طلب، آقای آذری جهرمی تأکید کرد که برنامه‌ای برای انتخابات ۱۴۰۰ ندارد و این برداشت رسانه‌ها است.

وی تأکید دارد که حرف‌های آذری جهرمی (وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات) در خصوص عدم برنامه برای کاندیداتوری در انتخابات ریاست جمهوری ۱۴۰۰ را باور نکرده است.
-->